Koton Aksesuar Ürünleri

koton-aksesuar

Havalar gittikçe tuhaflaşırken giyecek bulamama sorununu sanırım hepimiz yaşıyoruz. Ne çok soğuk ne çok sıcak olduğu için iki arada bir derede kalmış durumdayım. Bu anlarda en iyi kurtarıcılar düz renk ince kazaklar üzerine uygulanan aksesuarlar. Aksesuar dendiği an benim aklıma KOTON geliyor. İçerisinde pek çok ürün bulunduran Kotondan en çok takı alışverişimi yapıyorum. İndirimli ürünlere, diğer ürünlerden ayrı bir stand kuruyorlar. Çeşit çeşit kolyeler, küpeler havada uçuşuyor.

Koton küpeler
Koton küpeler

Özellikle küpe reyonunda çok fazla indirim oluyor. Baykuşlar, noel için özel ürünler, bıyık figürleri, tüylü sallanan ürünler hepsi mevcut. Uzun ya da kısa fark etmiyor her türde küpeyi  maksimum 5 Liraya almanız mümkün. Kolyelerde büyük ve çok gösterişli olanlarda pek indirim olmuyor ama indirimli olanlarda bolca çeşit var. Çok enteresan ve tatliş ürünler bulmanız konusunda garanti veriyorum. Reyonları birazcık  fazla kurcalayan yeterli:)  En son iki tane kolye almıştım ve ikisine toplamda 7 lira verdim 🙂 Yazın sona ermesiyle indirime giren bir diğer ürün de gözlükler. Bu gözlüğe 21 Lira civarı bir ücret vermiştim. 

Yeni aldığım iki kolye

Koton gözlük ve sallantılı küpe
Koton gözlük ve sallantılı küpe

Tarzınızı, uygun fiyatlarda yaratmak için Kotona uğramanızı tavsiye ediyorum. Aradığınız her şeyi kolayca bulacağınız bir hafta diliyorum.

Öpücükler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2310 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



İlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/