Krill Oil Softgel Omega 3

krill-oil-yagi-glass

Krill Oil Softgel Omega 3

Selamlar

Son bir kaç yıldır Omega 3 besin takviyesi haplardan kullanıyorum. Aslına bakarsanız doğal olmayan pek bir şey kullanma taraftarı değilim ama Omega 3’le ilgili okuduğum şeyler beni kullanmam konusunda ikna etti. Omega 3’ü ihtiyacımız kadar olanı almamız için haftada 2 kez balık yemeliymişiz mesela. Ben düşünüyorumda en iyi ihtimalle haftada bir yiyebiliyorum. Somon gibi deniz balığı yemeliymişiz ihtiyacımız olan Omega 3’ü karşılayabilmek için . Velhasıl kelam ben bunları yapamıyorum ve bu yüzden kullanmaya karar verdim.

Kril yağı karidese benzeyen küçük bir deniz canlısından elde edilen bir yağ. En faydalı Omega 3 kaynağı, çünkü içinde bulunan DHA bakımından en zengin. Bir aktardan 49.9 tl’ye satın aldım. Satıcı faydalarını anlata anlata bitiremedi.

hap
Krill Oil Softgel Omega 3

Haplar yukardaki resimde ki gibi. Biraz kokuyor. Benim gibi kokuya hassassanız koklamadan içmenizi öneririm. Nelere faydalı olduğunu da şöyle sıralayabiliriz: Yüksek kolesterol, hafızayı güçlendirme, depresyon, romataid artirit gibi rahatsızlıklar, cilt güzelliği için ve kırışık oluşumunu engelleyici, kalp sağlığı ve adet öncesi sendromlar. E daha ne olsun. Özellikle belli bir yaştan sonra kadınların kullanması gerektiği görüşünde uzmanlar.Ben kullandığımdan beri daha dinç ve zeki hissediyorum kendimi.

Şimdilik bu kadar,başka bir yazıda buluşmak dileğiyle hoşçakalın.

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1214 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/