Krill Oil Softgel Omega 3

krill-oil-yagi-glass

Krill Oil Softgel Omega 3

Selamlar

Son bir kaç yıldır Omega 3 besin takviyesi haplardan kullanıyorum. Aslına bakarsanız doğal olmayan pek bir şey kullanma taraftarı değilim ama Omega 3’le ilgili okuduğum şeyler beni kullanmam konusunda ikna etti. Omega 3’ü ihtiyacımız kadar olanı almamız için haftada 2 kez balık yemeliymişiz mesela. Ben düşünüyorumda en iyi ihtimalle haftada bir yiyebiliyorum. Somon gibi deniz balığı yemeliymişiz ihtiyacımız olan Omega 3’ü karşılayabilmek için . Velhasıl kelam ben bunları yapamıyorum ve bu yüzden kullanmaya karar verdim.

Kril yağı karidese benzeyen küçük bir deniz canlısından elde edilen bir yağ. En faydalı Omega 3 kaynağı, çünkü içinde bulunan DHA bakımından en zengin. Bir aktardan 49.9 tl’ye satın aldım. Satıcı faydalarını anlata anlata bitiremedi.

hap
Krill Oil Softgel Omega 3

Haplar yukardaki resimde ki gibi. Biraz kokuyor. Benim gibi kokuya hassassanız koklamadan içmenizi öneririm. Nelere faydalı olduğunu da şöyle sıralayabiliriz: Yüksek kolesterol, hafızayı güçlendirme, depresyon, romataid artirit gibi rahatsızlıklar, cilt güzelliği için ve kırışık oluşumunu engelleyici, kalp sağlığı ve adet öncesi sendromlar. E daha ne olsun. Özellikle belli bir yaştan sonra kadınların kullanması gerektiği görüşünde uzmanlar.Ben kullandığımdan beri daha dinç ve zeki hissediyorum kendimi.

Şimdilik bu kadar,başka bir yazıda buluşmak dileğiyle hoşçakalın.

 

 

Toplam Ziyaret: 1218 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir