Kübra Durak

 

 

Merhaba

1982 Adana doğumluyum.Evlenip sevdiğim adamın arkasından İstanbul’a geldim.Vacide adında dünya güzeli bir kızım Basri adında dünya yakışıklısı bir oğlum var.

Evliliğin sadece çocuk doğurup evde yemek ve iş yapmaktan ibaret olmadığını  kızım doğduğunda anladım.Bilmediğim o kadar çok şey olduğunu gördüm. .Benim de kendim ve çocuklarım için bir şeyler yapmam gerektiğini düşünüp ev hayatının sıkıcılığından bunaldığım an Edebiyat okumaya karar verdim. Edebiyat’a başlamam ile hayatım daha renkli bir hale gelmeye başladı.Öğrenme aşkım tavan yapıp araştırmaya kurs, seminer, konferans derken tam 6 yıl bıkmadan usanmadan araştırdım.

Artık bunları bir yerde yazmalı paylaşmalıydım.  www.okulanneleri.com sitesini kurdum.Burada  yazmaya devam ederken şimdi de  Bloggerler Paylaşıyor sayfasında  büyük bir titizlikle yazmaya devam edeceğim. Tecrübesiz olup da neyi nasıl yapacağımı bilmediğim konularla  nasıl başa çıktığımı, öğrendiğimi ve bunları ulaştırmak istediğim kişilere bu siteler sayesinde ulaşmak ulaşılmayan yerlere de bu bilgileri taşımak tek hedefim.

Sokrates’in”Bildiğim bir şey varsa ,o da hiçbir şey bilmediğimdir.”sözünden ben de bilmiyorum ama öğreniyorum.

Umarım sıkılmadan okur, yorum yazarsınız, biz de eksiklerimizi görmüş oluruz

Sevgiyle kalın

Kübra

 

SON YAZILARI

 

Toplam Ziyaret: 1456 ,
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir