Kumpanya Cafe

besiktas_kumpanya

Kumpanya Cafe

Mutlu bir hafta dileğiyle herkese Merhaba:)

Mis gibi kahve kokularıyla donatılmış şirin bir mekan ile ilgili bu haftaki yazım.

besiktas_kumpanya
Kumpanya Cafe

Geçen hafta pazar günü keşfettim bu yeri.  Beşiktaş’ta gittiğim Almanca kursunda bu hafta sınav vardı , bizde ders çalışma bahanesiyle attık kendimizi Kumpanyaya. Kursa geç kalmıştık ve acilen çalışmamız gerekiyordu . Barbaros Caddesinde ki o ciddi , küçücük masalarda ders çalışmamızın imkansız olduğunu fark edince yıkılan hayallerimiz, Kumpanya ile canlandı:)

Beşiktaş meydanına girmeden hemen ilk sağda bu mekan. Biraz ara sokakta kaldığı için çok fazla gürültülü değil. Biz sabah gittiğimiz için pek müşterisi yoktu.  Ama her anlamda tavsiye ediyorum.  Bir kere menüsü çok geniş.  Ayrıca fiyatlar gayet uygun. Çay 2 TL, Türk Kahvesinin her çeşidi aynı fiyat ve 5 TL. Bir limonata ve filtre kahveye 11 TL ödedik . Limonata taze ev yapım limonataydı , nane ile birlikte yapılan sunumu benim gibi limonatadan çok hoşlanmayanlar için bile çok leziz duruyor:) Ben filtre kahvemle çok mutluyum diyorsanız minik bir fincanda ki süt ile sunulan bu kahveyi de, kahveciyi de cok seveceksiniz. Renkli renkli sandalyeler, duvardaki tablolar ile cok sıcak bir görüntü hakim mekana. İç ve dış bölümü var ama havalar ısındığı için içeriyi tercih etmenizi tavsiye etmem.  Bu mekanın tek eksiği sadece “deniz manzarası” ama yapacak bir şey yok, bu kadar artısı varken göz ardı edilemeyecek bir mekan.

besiktas_kumpanya
Kumpanya Cafe

One more cup of coffe, for the road….

Herkese iyi haftalar:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2015 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/