L.A. Colors Göz Farı

L.A. Colors Göz Farı

Merhabalar;

Geçen haftadan bu yana istemediğimiz haberler ve görmek istemediğimiz olaylar ile karşılaşıyoruz ülkece. Umarım bir gün bu kötülüklerin her biri biter ve refaha ulaşabiliriz.

Bu haftaki yazımızda son zamanlarda sıkça kullandığım göz farımdan bahsetmek istedim. Herkesin favorileri vardır ya benimde favorim L.A. Colors BC 127 Sheer Passion. Bu göz farından neden memnun kaldım 🙂 uzun kalıcılığı ve yumuşak sürümü sayesinde bir göz farından istediğiniz her şeyi veriyor.

Başlangıçta çok tereddüt ettim. Acaba simli bir görüntü olur mu diye. Fakat kullandıkça hoşuma gitmeye başladı. Bendeki renk tonu mavi ve mor makyaj yapmak isteyenlerin mutlaka far skalasında olması gereken bir renk. Dokusu gerçekten başarılı.Özellikle gözlerinize far ile makyaj yaptığınızda dağılmasından ve uzun süre sonunda çıkmasından şikayetçi olabilirsiniz. Bu göz farında böyle bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

l-a-colors-goz-fari
L.A. Colors Göz Farı
l-a-colors-goz-fari
L.A. Colors Göz Farı

Yumuşak sürümü ve kalıcılığı bakımından benden tam not aldı. Ben öyle çok fazla far kullanmam özel günler dışında ama bu göz farı günlük hayatta rahatlıkla kullanacağınız bir seçim olabilir.

Lila, mavi ve krem renginin bir arada olması gölgesi makyaj yapmanıza da yardımcı olacaktır. Ben genel olarak gölgeli makyajımda çok sık kullanıyorum. Bir de krem renginin kaş altlarınız için aydınlatıcı görevi görmesi çok hoş bir görüntü oluyor.

Bu göz farının fiyatı hakkında bilgim yok. Hediye geldiğinden fiyatını bilmiyorum ama renk seçeneği olarak tam istediğim renkler diyebilirim. Sürümü ve kalıcılığında rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Sevgiyle kalın ve gülümsemeyi unutmayın ….

Toplam Ziyaret: 982 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir