La Roche Posay Kerium DS

La Roche Posay Kerium DS

Herkese merhabalar!

Bu hafta sizlere doktor maceramdan ve bu macera sonucu kullanmaya başlayıp memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim. Umarım benimle aynı sorunu paylaşanlar için bir yardımım dokunur. Cildim uzun bir süredir pullanıyordu. Bu durumda makyajımın yüzümde oldukça kötü durmasına, fondötenimin pul pul dökülmesine neden oluyordu. Günlük makyaj yapmak bile benim için bir işkence haline dönüşmüştü. Bu durum canımı sıkmaya başlayınca hemen bir cilt doktorunda soluğu aldım. Seboreik dermatit sorunum olduğunu böylece öğrenmiş oldum. Nedir bu derseniz, cildin aşırı yağlanma sonucu egzamaya benzer bir hal alması ve bu nedenle pul pul dökülmeler, kızarıklıklar yaşanması diyebilirim. Eğer sizin de böyle sorunlarınız varsa bir doktora danışmanızı öneririm.

Doktorum bana La Roche Posay’in Kerium DS kremini önerdi. Pullanmadan kurtulma ümidiyle hemen bu kremi aldım ve yaklaşık 1 aydır sabaha ve akşam olmak üzere kullanmaya devam ediyorum. Güzel sonuçlarını almaya başladığımı da söyleyebilirim. Krem gördüğünüz gibi küçük bir tüpte satışa sunuluyor. 40 ml’lik bir ambalaja sahip. Küçük olduğuna bakmayın, az az kullanıldığı için epey idare edecek gibi görünüyor. 

cerium's

Kremin etkilerine gelecek olursak, ciltteki pullanma ve kızarıklığı minimuma indirerek daha sağlıklı, rahat ve onarılmış bir cilt vadediyor. Ayrıca parabensiz olması nedeniyle de cildimizle de dost olduğunu söyleyebilirim. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

cerium's

Gelelim kremin sonuçlarına. Ciddi anlamda yüzümdeki pullanmayı azalttığını söyleyebilirim. Artık yaptığım makyaj yüzümden dökülmüyor, aksine daha sağlıklı duruyor. Yanaklarımdaki kızarıklıklar da bir nebze olsun azaldı ancak tamamen kurtulamadım, umarım krem bitince bu sorun da ortadan kalkacak. Öyle mucizevi sonuçlar ortaya çıkarmasa da beni oldukça tatmin eden bir ürün oldu. Eğer makyajınızın yüzünüzle bütünleşmesinden şikayetçiyseniz, cildiniz oldukça yağlı ve hassas ise bu ürüne bir şans vermenizi öneririm. Fiyatı da 40-45 TL arasında değişiyor. Bu fiyatını oldukça hakettiğini düşünüyorum. Nerede bulabileceğiniz konusunda kendi sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Mutlu haftalar!

Toplam Ziyaret: 3986 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 15 Ortalama: 2.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir