Labello Lip Balm Vitamin Shake

Merhaba.  Öncelikle herkese güzel haftasonları dilerim. Bu hafta sizlere Labello Lip Balm Vitamin Shake deneyimimden bahsetmek istiyorum.

Labello Lip Balm Vitamin ShakeLabello Lip Balm Vitamin Shake

Anlayacağınız üzere bir dudak kremi ya da nemlendiricisi diyelim.. Almanya üretimli ve araştırdığım kadarıyla Türkiye’de satışı yok.  Ancak Avrupa’da yaygın kullanılan ve 1-2 euro gibi rakamlarla satılan bir ürün. Ben de yurtdışından almıştım denemek için, çok kullanıldığını duyunca. Bende olan, toz pembe kapaklı vitamin shake versiyonu. İçerdiği E vitaminiyle birlikte dudaklarda kalıcı nemlendirme ve aromalı his bırakmayı vaat ediyor.

Labello Lip Balm Vitamin Shake
Labello Lip Balm Vitamin Shake

Bir kaç aydır kullanıyorum ve benim yaz aylarında en sık kullandığım lip balm oldu. Bunu farkeder farketmez de sizinle paylaşmayı istedim. Yağlı his bırakmayan, gerçekten nemlendiren bir ürün oldu benim için. Ruj altına kullandığımda rujumda parçalanmalar oldu. O yüzden tek başına kullanmak gerekiyor.  Bir kaç saat o nemli his kalıyor dudaklarda. Aroması ise,vanilyalı-meyveli gibi. Tadını çok çözemedim ama çok hoş.. Rengi de alacalı, o da belirsiz 🙂 Ancak renklendirme özelliği yok, ıslak görünüm de oluşturmuyor.

Labello markasının Nivea‘nın bir alt markası olduğu bildiriliyor ama bence Nivea’dan çok daha fazlası var bu üründe.

Yurtdışı ziyaretlerinizde unutmamanızı,elinizde mutlaka bir versiyonunu bulundurmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 429 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/