Lapitak Ayak Bakım Kremi

Merhaba herkese,

İşimin en büyük zararı ayaklarıma olduğundan, ayak bakımı benim için en önemli rutinlerden biri. Bir süredir deneyimlediğim Lapitak Ayak Bakım Kremini rutinime eklemiş bulunuyorum. Resimde de gördüğünüz gibi, bitmek üzere artık. Yenisini almam gerekli.

Lapitak Ayak Bakım Kremi
Lapitak Ayak Bakım Kremi

Özellikle uzun süre ayakta kalmaktan kaynaklanan sertleşme, nasırlaşma sorununu nemlendirici kremlerle halletmeye çalışırız. Ancak bu nemlendiricilerin etkisi bir kaç saati geçmez. Lapitak bu durumu kalıcı hale getiren bir ürün oldu benim için. Allantoin ile zenginleştirilmiş formülüyle uzun süre onarma etkili bir nemlendirme sunuyor bizlere.

Lapitak Ayak Bakım Kremi
Lapitak Ayak Bakım Kremi

Türk markası, 60 ml bir ürün ve Lapitak sitesinde 11 TL gibi bir rakamla satışta. Bunun dışında, bir çok sitede ve eczanede de bulabilmeniz mümkün.

Tavsiye ediyor, mutlu haftasonları diliyorum..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 560 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/