Lav Yeni Bir Heyecan

Merhaba herkese

Bugün sizlere  ”yeni bir heyecan” sloganı ile sofralarımıza ve mutfaklarımıza yepyeni güzellikler getiren Lav  firması hakkında bilgi vereceğim. Lav sanki yeni bir markaymış gibi sanılsa da şirketin geçmişi 1948 yıllarına dayanıyor.  1994 yılında, o günkü ismiyle Gürallar olarak sofra camı üretiminde  bir dünya markası olma  yolunda adımlar atılmaya başlanmış ve nihayet 2014 yılında Gürallar Art Craft olarak kurumsal olarak LAV ismi ile yoluna devam etmeye karar vermişler.

lav
Lav

LAV ismi ateşin ve camın  insan hayatındaki yerini temsil ediyormuş. Özellikle kadınlar tarafından çok beğeniliyor bence LAV ve artık her yerde rastlamanız mümkün. Üretim yeri Kütahya. Başta Fransa,İspanya ve İran olmak üzere Brezilya’dan Çin ve Filipinler’e kadar dünyanın 130 ülkesine ihraç edilmekte.

Lav Ürünleri
Lav Ürünleri

Özel konseptlerden desenli ürünlere, dondurmalıklardan kadeh ve kaselere kadar büyük bir ürün çeşidine sahip. Fiyatları da oldukça uygun. Zaman zaman güzel indirimlere de gidiyor. Ayrıca kendi sitelerinde ki online alışveriş bölümünden de istediğiniz ürünü alabiliyorsunuz. Şık mutfak ürünleri mevcut. Sizler için bir kaç tane daha ürün seçtim bakalım beğenecek misiniz?  🙂

lav
Lav Ürünleri

 

lav ürünleri
Lav Ürünleri

Çocuklar için Pepee ‘li ürünleri de var. Hemde bardaktan, kupaya, kaseye kadar.  Fiyatları da bardaklar 2.5 TL, kupalar 4.5 TL.  Pepee hayranı çocuklar eminim bayılıyorlardır. İncelemek isterseniz buradan görebilirsiniz.

Lav Ürünleri
Lav Ürünleri

Bende ki kahvaltı setini de paylaşmak istiyorum sizinle. Hem yeşil hem papatyalı olunca ilk bakışta gönlümü çaldı 🙂

Lav
Lav Ürünleri

Sizde ürünleri var mı? Ürünler ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1151 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: