Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

Herkese merhaba;
Son zamanlarda farklı farklı duş jellerine takmış durumdayım. Her banyo da farklı bir ürün kullanmayı ve elimde çeşit olmasını çok seviyorum. Daha önce de farklı çeşitlerini kullandığım ama memnun kalmadığım LE PETİT MARSEILIAIS markasının indirimde bulduğum için aldığım ama aldığımdan beri elimden bırakmadığım Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli ile ilgili yorumlarımı bugün sizlere paylaşmak istiyorum.
Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

 

Markanın  adını söyleyebilen varsa bana söylesin lütfen ama ben bir türlü söyleyemiyorum 🙂 Çok fazla seveni olduğunu ve çok fazla da nefret edeni olduğunu biliyorum açıkçası  markayı pek sevdiğim söylenemez. El kremlerini ,sabunlarını lip balmlarını , sabunlarını ve farklı duş jellerini denedim ve memnun kaldığım bu üründen başka bir ürünü olmadı.

Aslında duş jeli olarak adı geçse de bence duş kremi. Krem gibi bir yapısı var ama kayıp gitmiyor lipten. Az bir miktarı yeterli geliyor hemen kaybolmuyor.

Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

Vaatleri ve içeriği bu şekilde  olan duş jeliyle ilgili yorumlarıma geçelim ;

  • Çok güzel köpürüyor.
  • Kokusu sıcak suyun eksiyle değişmiyor ki açıkçası en sevdiğim özelliği bu oldu.
  •  Cildimi kurutmuyor ama yumucacık da yapmıyor.
  • Tatlı badem kokusu  hissediliyor, buram buram mis gibi.
Ph ile uyumlu olması güzel bir özellik özelikle hassas ciltli arkadaşların seveceğini düşünüyorum. Bitkisel içerik dese de bence içeriği pek temiz değil bu kadar üstüne basarak bitkisel içerikli demesi oldukça gereksiz olmuş. Çok severek kullandığım Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jelini tekrar görürsem alırım  benim yorumlarım bunlardı sizin yorumlarınız bekliyorum 🙂
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1990 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com