Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

Herkese merhaba;
Son zamanlarda farklı farklı duş jellerine takmış durumdayım. Her banyo da farklı bir ürün kullanmayı ve elimde çeşit olmasını çok seviyorum. Daha önce de farklı çeşitlerini kullandığım ama memnun kalmadığım LE PETİT MARSEILIAIS markasının indirimde bulduğum için aldığım ama aldığımdan beri elimden bırakmadığım Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli ile ilgili yorumlarımı bugün sizlere paylaşmak istiyorum.
Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

 

Markanın  adını söyleyebilen varsa bana söylesin lütfen ama ben bir türlü söyleyemiyorum 🙂 Çok fazla seveni olduğunu ve çok fazla da nefret edeni olduğunu biliyorum açıkçası  markayı pek sevdiğim söylenemez. El kremlerini ,sabunlarını lip balmlarını , sabunlarını ve farklı duş jellerini denedim ve memnun kaldığım bu üründen başka bir ürünü olmadı.

Aslında duş jeli olarak adı geçse de bence duş kremi. Krem gibi bir yapısı var ama kayıp gitmiyor lipten. Az bir miktarı yeterli geliyor hemen kaybolmuyor.

Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jeli

Vaatleri ve içeriği bu şekilde  olan duş jeliyle ilgili yorumlarıma geçelim ;

  • Çok güzel köpürüyor.
  • Kokusu sıcak suyun eksiyle değişmiyor ki açıkçası en sevdiğim özelliği bu oldu.
  •  Cildimi kurutmuyor ama yumucacık da yapmıyor.
  • Tatlı badem kokusu  hissediliyor, buram buram mis gibi.
Ph ile uyumlu olması güzel bir özellik özelikle hassas ciltli arkadaşların seveceğini düşünüyorum. Bitkisel içerik dese de bence içeriği pek temiz değil bu kadar üstüne basarak bitkisel içerikli demesi oldukça gereksiz olmuş. Çok severek kullandığım Le Petit Marseiliais Tatlı Badem Sütlü Duş Jelini tekrar görürsem alırım  benim yorumlarım bunlardı sizin yorumlarınız bekliyorum 🙂
Toplam Ziyaret: 2002 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir