Le Petit Marseillais El Kremi

Selamlar :)) Soğuk havalarda el bakımı önemlidir diyerek bu haftanın yazısını Le Petit Marseillais El kremine ayırdım. Kar yağmur derken ülkemizin bir çok yerinde soğuk hava etkisini iyice hissettirdi. Soğuk ve rüzgara karşı ellerimizi korumamızda önemli.

le petit marselias el kremi
le petit marselias el kremi

Düzenli olarak ellerimizin bakımını yapar nem sağlarsak ilerleyen yaşlarda ellerimizde oluşabilecek kırışıklıklarında önlemini almış oluruz. Çok kuru ciltler için oluşturulmuş formülüyle, Ankara gibi soğuk ve ayaz olan bir şehirde benim ellerimi nemlendirdi ve bakımını yaptı. Kremin içerisinde shea yağı, argan yağı ve tatlı badem yağı var. Çalıştığım yer itibariyle ellerimi sık sık yıkamam gerekiyor, buda el florasının bozulmasına ve kurumasına sebep oluyor. Le Petit Marseillais el kremi içerisinde bulunan yağlar sayesinde ellerimi besleyerek nemlendiriyor.

le petit marselias el kremi
le petit marseillias el kremi

Cilt tarafından emilmesi hızlı, sürdükten sonra yapış yapış olmuyor. Ürün içerisinde paraben bulunuyor, içeriğe dikkat edenlerin hoşuna gitmeyecektir bu durum :// Ben çok fazla takılmadığım için severek kullanıyorum. Kokusu da hoş bir koku, ağır değil. 75 ml olan bu el kremini watsons mağazalarında bulabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1148 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir