Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun

 

Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlere kullandıkça çok sevdiğim bir ürünü paylaşmak istedim. Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun benim zorda kaldığım için aldığım bir üründü aslında tesadüf eseri aldım.

Özellikle kış aylarında ortaya çıkan ellerimdeki egzama nedeni ile evde her sabunu kullanamıyorum. Nemlendirici özellikli Protex benim egzamama bayağı bir iyi geldi hatta ondan sonra hiç olmadı diyebilirim. Fakat geçenlerde markette bulamayınca mecburen tek nemlendirici özellikli sabun olarak reyonda olan Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabunu alıp eve geldim. Pamuk sütünden dolayı pek haz etmedim aslında ama sonra eve gelince denediğimde iyi ki almışım dedi.

Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun aslında bana göre hindistan cevizi kokuyor. Daha önce pamuk esanslı bir duş jeli kullanıp nefret ettiğim için bu sabun hiç tahmin ettiğim gibi çıkmadı.

Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun
Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun

Ellerim kullanmaya başladığımdan beri yumuşacık oldu ve nemlendirme etkisini gerçekten fazlasıyla hissettim. Fransız markası olan Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun haricinde bir çok esanslı ve çeşitli ürün yelpazesi ile var olan bir firma.

Ben Migros’tan almıştım ama kozmetik marketlerden de bu ürünü satın alabilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1466 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



Ebru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/