LeSoleil Güneş Görmeyen Saçlara Özel Şampuan

Selamlar   🙂 

Son zamanlarda her yerde karşımıza çıkan bir şampuandan bahsetmek istiyorum bu yazıda sizlere. LeSoleil güneş görmeyen saçlara özel üretilmiş şampuanı bende denedim ve yorumlama zamanım geldi. Şampuanla ilk tanışmam firma tarafından gönderilmesiyle oldu, daha sonra katıldığım iki farklı etkinlikte sponsor firmalar arasındaydı LeSoleil markası.

Güneş görmeyen saçlar için üretilmiş şampuanın televizyon reklamında başörtülü bir kadın oynamış olsa da, sadece başörtülü arkadaşlarımızın değil, mesleği gereği şapka,bone takan kadınlarında kullanabileceği bir ürün. Mesela benim çalıştığım ortamda cam yok, dışarıya açılan bir kapı yok. Bende mesaide bahçeye çıkmadığım sürece güneş görmüyorum. 

Ürün içerik olarak güzel ve farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik üretilmiş çeşitleri var. Benim saçlarım için tercih ettiğim yağlı saçlar için olanıydı. Elimdeki diğer şampuanları da yengeme verdim, çünkü yengem kapalı bir hanım. Bakalım hem ben hemde yengem bu üründen memnun kaldık mı? 

İçerisinde 5 bitki- 5 minarel bulunan şampuan, yeteri derecede hava alıp beslenemeyen saçlar için özel formüle edilmiş.

5 bitki;
Biberiye :Saç derisini temizler
Aloe vera: Saç köklerini besliyor
Bezelye: Saç tellerini kalınlaştırır
Isırgan Otu: Yağ dengesini sağlar
Çörek Otu: Saç tellerini kuvvetlendirir.

5 minarel;
Çinko:Nem dengesi sağlıyor
Magnezyum:Saçların köklerini güçlendirir
Bakır:Saç rengindeki bozulmaları engeller
Silis:Saç kaybını önlemeye yardımcı olur
Demir: Kan oranını dengeler.

lesoleil-gunes-gormeyen-saclara-ozel-sampuan
LeSoleil Şampuan

Benim saçlarımdaki etkileri, ne yazık ki olumsuz. Kullandığım süre boyunca saçlarım avuç avuç döküldü. İlk başlarda olur belki dedim ama malesef,ürün yarıya geldi saçlarımda hiç bir toparlanma yok,dökülmeye devam ediyor. İnce telli ve cansız olan saçlarım iyice mat ve cansız görünmeye başladı. Sabah yıkadığım saçlarımın akşama doğru yağlanması da ekstra itici bir durumdu. Kış geliyor,hava kirliliğinden mi bu kadar çabuk yağlanıyor dedim ama arada başka bir şampuanla yıkayınca yağlanma süresi 2.5 gün uzadı. 

Şimdide yengemin yorumlarını aktaracağım, yengemde de saç dökülme ve kepek problemi var. Ben ne kadar irite olduysam,yengem o kadar çok sevmiş bu şampuanı ‘ Sena nereden alabilirim’ diye sormaktan geri kalmadı. Yengemin,saç dökülmesi durmuş, kepek problemi bitmiş ve saçları gayet sağlıklı görünüyormuş. Öyle çok sevmiş ki şampuanı ailenin diğer üyelerine vermiyormuş. Ya ben full time kapalı değilim diye bana uymadı bu şampuan yada her ürün herkeste aynı etkiyi göstermiyor 🙂 

LeSoleil şampuanın içerisinde paraben ve SLS yokmuş, içeriğe önem verenlerdenseniz bu bilgiyi not edin. Lesoleil şampuanları watsons gratis gibi kozmetik marketlerden alabilirsiniz. Ürünü almadan önce imkan varsa deneme boyunu kullanmanızı tavsiye ederim. 🙄 

 

 

 

Toplam Ziyaret: 1856 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3]

One thought on “LeSoleil Güneş Görmeyen Saçlara Özel Şampuan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir