Eti Lifalif Yulaf Ezmesi

Eti Lifalif Yulaf Ezmesi

Yazın gelmesiyle beraber özellikle biz kadınların esas sorunu kilolar boy göstermeye başladı. Haziran’a kalmış iki ay acil diyete girmeliyim, diye telaş yapmaya gerek yok. Eti bizim için bu konuya el atmış. LİFALİF Eti’nin “ İyi bak kendine” sloganıyla ortaya çıkan ürünlerden en sağlıklısı olarak gösterilebilecek bir yulaf ezmesi.

eti
Eti Lifalif Yulaf Ezmesi

 Süt ile beraber aldığınızda hemen ardından yapılacak olan ağırlık egzersiziyle sizden hırslısı olmayacaktır, garantisini veriyorum. Ayrıca içindeki karbonhidrat değerleri gayet uygun. Bir kase Eti Lifalif Yulaf Ezmesi 30 grama denk gelir ki bu da yaklaşık 3.0 g lif içerir. Enerji değeri de 107 kcaldir. Ayrıca 200 ml süt ile tüketildiğinde vücudun günlük protein ihtiyacının %20’sini karşılamakta.

 

etii
Eti Lifalif Yulaf Ezmesi

 

Sade sevmem diyenler için pek çok çeşidi var; Kuru Meyveli, Ballı Meyveli, Fındıklı Çikolatalı. Tavsiyem tabii ki sade yulafın içine kendiniz meyve doğramanız yönünde. Yarım muz mesela hem vücudunuza zarar vermez hem de tokluk hissini arttırır. Diyet yapıyoruz diye açlıktan ölelim mi yani? Evet, itiraf ediyorum sade yulafı yemek birazcık cesaret istiyor. Ben birkaç gün denedim ama sonra pes ettim. Umarım siz benden daha sabırlı çıkarsınız. Fındıklı çikolatalı tabii ki favorim. Ama onu zayıflamak için değil tamamen zevk için yiyorum. Tadı gayet güzel. Böyle olunca “tadı güzel olan her şey mi fazla kalorili” diye düşünmüyor değilim.Çünkü sade yulaf ile çikolatalı yulaf arasında yaklaşık bir dilim kepek ekmeğinin kalorisi kadar fark var. Ayrıca çikolata olduğundan dolayı şeker oranı da fazla. Ama film izlerken koca bir kase cips yemek yerine fındıklı çikolatalı yemek tabii ki daha sağlıklı. Eğer isterseniz üzerine bir kaşık bal gezdirin tadı daha güzel olabiliyor.

Son olarak fiyatı 4.5 Tl. Her kadın gibi bikini içinde daha sıkı bir vücut istiyorsak birazcık dişimizi sıkmaya başlayabiliriz.

Şimdiden afiyet olsun 

Toplam Ziyaret: 7049 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 13 Ortalama: 2.4]

2 thoughts on “Eti Lifalif Yulaf Ezmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir