Lime Crime Salem

Lime Crime Salem

Merhaba arkadaşlar, mat likit rujlar o derece ünlü oldu ki ülkemizde satılanlarla yetinmez olduk. Ülkemizde satılan birbirinden güzel ve uygun fiyatlı yüzlerce mat likit ruj varken gözümüz hala daha fazlasında, dışarlarda. Açıkçası benimde biraz öyle oldu, bu meşhur ruju satın almadan yapamadım. Lime Crime Salem rengi serinin en  meşhur rujlarından.

Ülkemizde satılmıyorsa biz nasıl satın alıyoruz? Elbette pek çok yolu var. Türkiye’ ye gönderim yapan siteler, ikinci el makyaj satanlar, yurtdışından satıp alıp belirli karlarla ülkemizde satan hesaplar. Bunların hepsi bir ihtimal. Hangisi kolayınıza gelirse.

Lime Crime Salem rengi kış ayları için oldukça ideal. Bir hayli koyu, iddialı ama cool. Bence doğru kullanımla her ten rengine, her dudak kalınlığına uygun. Kendinize yakıştırabileceğiniz bir renk.

Lime Crime Salem rengi bence yapı olarak pek de diğer mat likit rujlardan farklı değil. Kurutuyor, birşey yiyince çıkıyor. Elbette mat likit rujların geneli gibi klasik stick rujlardan daha kalıcı. Ama harika da değil. Yeniden bir Lime Crime ruj satın almam sanırım.

Toplam Ziyaret: 1171 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir