Lime Crime Salem

Lime Crime Salem

Merhaba arkadaşlar, mat likit rujlar o derece ünlü oldu ki ülkemizde satılanlarla yetinmez olduk. Ülkemizde satılan birbirinden güzel ve uygun fiyatlı yüzlerce mat likit ruj varken gözümüz hala daha fazlasında, dışarlarda. Açıkçası benimde biraz öyle oldu, bu meşhur ruju satın almadan yapamadım. Lime Crime Salem rengi serinin en  meşhur rujlarından.

Ülkemizde satılmıyorsa biz nasıl satın alıyoruz? Elbette pek çok yolu var. Türkiye’ ye gönderim yapan siteler, ikinci el makyaj satanlar, yurtdışından satıp alıp belirli karlarla ülkemizde satan hesaplar. Bunların hepsi bir ihtimal. Hangisi kolayınıza gelirse.

Lime Crime Salem rengi kış ayları için oldukça ideal. Bir hayli koyu, iddialı ama cool. Bence doğru kullanımla her ten rengine, her dudak kalınlığına uygun. Kendinize yakıştırabileceğiniz bir renk.

Lime Crime Salem rengi bence yapı olarak pek de diğer mat likit rujlardan farklı değil. Kurutuyor, birşey yiyince çıkıyor. Elbette mat likit rujların geneli gibi klasik stick rujlardan daha kalıcı. Ama harika da değil. Yeniden bir Lime Crime ruj satın almam sanırım.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1150 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com