Limonian Kiwi Maskesi..

Kore markası Limonian Kiwi Maskesinden bahsedeceğim. Bu aslında bir gece nem maskesi aynı zamanda kırışıklıklara da bakım yapmayı vaat ediyor yani anti aging özelliği de var. Maske dendiğine bakmayın, aslında her gece de kullanabileceğiniz bir krem bu Kiwi Maskesi ama ben gece değil her gün eve gelip makyajımı temizledikten sonra bakım ve nem özelliği için kullanıyorum.

Limonian Kiwi Maskesi
Limonian Kiwi Maskesi

Ürün diğer kullandığım kremlere hiç benzemiyor, tuhaf jelimsi bir yapısı var. Ürünün üzerinden alır almaz eski formuna dönüyor. Kapağında minik bir de spatulası var ama ben onun resmini çekmeyi unutmuşum. İlk sürüldüğünde biraz yapış yapış kalıyor ciltte o yüzden uyumadan önce sürecekseniz bir 15-20 dakika önce sürüp beklemeniz gerekiyor. Benim alabildiğim kadarı ile de kötü veya ağır bir kokusu da yok.

imonian Kiwi Maskesi
Limonian Kiwi Maskesi

Cildime verdiği his yumuşak ve aydınlık bir görüntü oldu, sivilceye veya ekstra bir yağlanma belirtisine sebep olmadı. O bakımdan sevdim kendisini ama sanırım Limonian artık bu ürünü getirmiyor ya da stok dışı olabilir bilemiyorum sitede göremedim ben.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 405 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: