Lionesse Yüz Temizleme Fırçası

Renkli kozmetiğe ara verip cildimiz için uğraştığımız bir haftayla merhaba. Lionesse Yüz Temizleme Fırçası bu işi çok iyi başaran ve  uygun fiyatlı bir ürün.

Lionesse Yüz Temizleme Fırçası
Lionesse Yüz Temizleme Fırçası

Lionesse markası benim daha önce hiç kullanmadığım bir üründü alırken de fiyatının uygun olmasıyla bir acaba nasıldır diye düşünerek aldım ama kullanımı ve yapısı gereği çok uygun. İlk aldığınızda güzelce yıkamanızı tavsiye ederim ki yüzünüze uygulamadan önce fırçanın kıllarında ki sertlik biraz kırılsın. Çok sert olmasa da pamuk kadar yumuşak olmadığı için bence bu işlem baya bir mühim.

Lionesse Yüz Temizleme Fırçası
Lionesse Yüz Temizleme Fırçası

Yüz temizleme jelinizi ister yüzünüze ister fırçaya uygulayın sonrasında tek yapmanız gereken fırçanın da yardımıyla dairesel hareketler çizerek yüzünüzü yıkamak. Kuruya da fazla yağlı bir cildim yok o yüzden benim için bir zorluk çıkarmadı. Sadece çok bastırmamanız gerekiyor ki herhangi bir tahriş oluşmasın. Ürünün fırça bölümü kapaklı, benim sevemediğim tek yer orası oldu. Çünkü kurumamış bir fırçayı kapayarak havasız bırakmak hem mikrop üremesine hem de koku oluşumuna sebep olabilir.

Lionesse Yüz Temizleme Fırçası
Lionesse Yüz Temizleme Fırçası

O yüzden en azından bir sür bekletip öyle kapamayı tercih ediyorum. Eve mağazasından 5tl gibi k uygun bir fiyata aldım ama diğer kozmetikçilerde de mevcut. Haftada 2 kere uygulayarak en azından canlanmasını sağlıyor hem de cildimi çok fazla yormamaya çabalıyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.4]

Toplam Ziyaret: 800 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/