Listerine Cool Mint Ağız Bakım Ürünü

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere yıllardır kullandığım ve çok da sevdiğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Listerine Cool Mint Ağız Bakım Ürünü nane sevenler için harika bir ağız bakım suyu 😉 Ben naneyi de naneli şekeri de ferahlatmasını da çok sevdiğim için diş doktorum önerdiğinde tereddütsüz satın almıştım.

Aslında Listerine Ağız bakım suyunun başka çeşitleri de mevcut. Dişlerimi fırçalasam bile ferahlık aradığımda mutlaka Listerine Cool Mint Ağız Bakım Ürününü kullanıyorum. Diş fırçaladıktan sonra kalan plağı %70 e kadar azalttığı klinik olarak kanıtlanmış bir ürün Listerine Cool Mint Ağız Bakım Ürünü.

Listerine Cool Mint Ağız Bakım Ürünü
Listerine Cool Mint Ağız Bakım Ürünü

Kullanımına gelirsek; Listerine şişesinden 4 tatlı kaşığı ürünü bardağa koyup 30 saniye boyunca ağzınızı çalkalayarak ağzınızda ürünü tutmanız gerekiyor. Ben 30 a kadar içimden sayıyorum ama keskinliği yüzünden 25 den sonrasında hızlanabiliyorum 🙂 30 saniye sonra ürünü yutmadan çıkartıyorsunuz. Gerçekten çok etkili bir ürün o yüzden de sizlerle de paylaşmak istedim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1332 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/