L’Occitane Shea Ultra Rich Lip Balm

Herkese merhaba!

Bu hafta sizlere benim çok ama çok sevdiğim bir üründen bahsedeceğim. Hazır kış ve soğuk havalar da kapıdayken faydalı bir yazı olacağını düşünüyorum. L’Occitane markasının pek çok ürünü her zaman favorilerim arasında olmuştur. Yakın zamanlarda bu lip balm’ını da keşfettim ve neden daha önce keşfetmemişim dedim. Gelelim ürünün özelliklerine. 12 ml’lik bir ambalajda sunuluyor. Bu nedenle kolay kolay biteceğe benzemiyor diyebilirim. 

loccitane
L’Occitane Shea Ultra Rich Lip Balm

İçeriğine gelecek olursak %10 Shea yağı ve tamamen doğal içerikli maddelerden oluşuyor. Ayrıca içeriklerin %55’i de doğal tarım ve adil ticaretle elde edilmekteymiş. Bunlar benim için oldukça önemli konular. Böyle organik sertifikalı olan her ürünü gözüm kapalı alabilirim sanırım 🙂 

loccitane
L’Occitane Shea Ultra Rich Lip Balm

Lip balm içerisindeki Shea yağı sayesinde dudaklarımı yapış yapış yapmadan (ki bir dudak ürününde en sevmediğim özelliktir) yumuşacık yapıyor. Özellikle kışın dudakları kupkuru olan benim gibiler için oldukça ideal bir ürün. Tabi kullanmak için sadece kışı beklemiyorum 🙂 Her gece yatmadan önce bu ürünü sürüp yatıyorum. Normalde denediğim neredeyse bütün dudak ürünleri dudağımda bir ağırlık yaratır, rahatsız olur uyuyamazdım. Bunda ise hiç öyle bir şey olmadı aksine daha da mutlu uyudum 🙂 Sabah uyandığımda yenilenmiş, ruj sürmeye uygun oldukça bakımlı dudaklarla karşılaştım. Ayrıca mis gibi Shea kokusu da var.

loccitane

Bu ürünü L’Occitane mağazalarından veya online satış sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Fiyatı 40 TL. Özelliklerini düşünürsek bence bu fiyatı sonuna kadar hakediyor diyebilirim. Sizin favori dudak ürünleriniz neler ?

Görüşmek üzere!

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2746 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGizem Demirel

Yazar Hakkında

(28 yazısı var )

Merhabalar,
Ben Gizem. Seyahat etmeyi seven, yeni mekanlar keşfetmeyi seven ve özellikle de Kozmetik ürünlerine meraklı mı meraklı, pembe aşığı birisiyim. Günlük hayatın koşturmacasında burada sizinle deneyimlerimi paylaşacağımdan, gezdiğim gördüğüm yerleri anlatacağımdan oldukça mutluluk duyuyorum.

Kendim hakkında bilgi vermek gerekirse, 1990 yılında Eskişehir’de doğmuş daha sonra Ankara ve İstanbul’da yaşamış birisiyim. Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’da bir banka bünyesinde iş hayatına atıldım ve uzun sürede İstanbul’da olacağa benziyorum. Bahçeşehir Üniversitesinde yüksek lisansımı da tamamladıktan sonra eğitim hayatımada son verdim diyebilirim.
Hobi olarak bir blog yazmaya karar verdim ve http://gizoandtheblog.blogspot.com.tr hesabını açtım. Sizinle birlikte yeni ürünler, mekanlar keşfederek öğreneceğim ben de.
Keyifli ve yeni keşiflerle dolu günler.
Görüşmek üzere..

Web sitesi: