Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Herkese merhaba. Doğal güneş ışığı etkisiyle boyasız saçlarda  renk açıcı jel bu hafta yazıma konu olan ürün. Değişiklik istiyorum ama doğallıktan vazgeçemiyorum diyenler için “Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel” büyük fırsat.

Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel
Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Sadece saclarda kullanılan bu ürün sac rengini içerisinde ki hidrojen peroksit yardımıyla  boya olmadan da değiştirmek için faydalı. Elbette ki boya kadar bir değişim yaratmıyor ama saclarda renk farkı oluşturarak daha taze bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Ben 5 gün boyunca günde 2-3 defa aralıklarla kullandım.  Günde 1 veya 2 kere kullanımı daha çok yaygın ama ben  dayanamayıp biraz fazla kullanmış olabilirim:)

Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel
Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Denizden çıktıktan sonra hemen avuç ici kadar olan jeli  saç uçlarıma uygulayıp güneşte beklettim ama arzu ederseniz kurutma makinası da kullanabilirsiniz. Zaten durulama gerekmediği için de  kullanımı çok kolay. Saç harici bölgelerde kullanımının tehlikeli olduğu gibi eğer saç diplerinizde ya da saç derinizde tahriş ya da rahatsızlık varsa ürünü kullanmamanızı tavsiye ediyorum.

Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel
Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Ürünün ambalajında da yazdığı gibi boyasız saçlara aşamalı olarak renk açan bu jelin bir de sprey halinde olanı var. Ama hem okuduklarıma göre hem de aldığım mağazadaki görevlinin söylemiyle jel çok daha faydalıymış. Ben Gratisten 20 liraya aldım indirimi takip ederseniz daha uygun fiyatta yakalamanız mümkün.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Toplam Ziyaret: 737 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/