Loreal Casting Sunkiss

Loreal Casting Sunkiss

Loreal Casting Sunkiss

Merhaba
Bu hafta sizlere yeni tanıştığım bir ürünü anlatmak istiyorum. Adı ise Loreal Casting Sunkiss. Bu ürünü her yerde görmeniz mümkün. Peki nasıl bir ürün ?

  • Saçınıza nemli yada kuru uyguladığımız bir ürün jel kıvamında. 
  • Kokusu inanılmaz güzel. 
  • Etkisi kolay. Açılmasını istediğiniz bölgeye uyguladıktan sonra saç kurutma makinası ile kurutuyorsunuz sonuç hemen kendini belli ediyor.Uygulamayı kesinlikle eldivenle yapmalısınız.
Loreal Casting Sunkiss
Loreal Casting Sunkiss

 

Loreal Casting Sunkiss
Loreal Casting Sunkiss

Ben ürünü iki kez uyguladım belirgin bir farklılık görüyorum. Aralarda parıltılar oldu bile
Ben Bim de spot ürün olarak gelince 12.95 tl ‘ye aldım. Yurtdışında farklı tonları var, ancak Türkiye’de sadece tek rengi yer alıyor. Doğal boyasız saçlar için olanı.
Gratis te 19.90 tl

Eğer sizde ürünü denemek isterseniz bu mağazalar da bulabilirsiniz

Mutlu haftalar 

Sevgiler  

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 4093 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: