Loreal Color Riche Doutzen’s Nude Ruj

Loreal Color Riche Doutzen’s Nude Ruj

Merhaba 🙂

Bugün sizlere yine bir ruj tanıtmak istiyorum. Loreal Color Riche serinden  Doutzen’s Nude ruj adından da anlaşılacağı gibi pembeye çalan bir Nude rengi. Pembe rengi çok kullanan biri olarak Nude pembeyi görünce denemek istedim. 

Rujun vaadleri arasında;

Yoğun renk pigmentleri sayesinde çarpıcı renkler
Çiçek özleri ve argan yağı ile mükemmel dokuş
Hafif ve Pürüzsüz Dokunuş yer alıyor. 

Loreal Color Nude Ruj
Loreal Color Riche Doutzen’s Nude Ruj

Sürümü kolay ve yumuşak ayrıca dudaklarda rengini güzel gösteriyor ama kalıcılık anlamında pek kalıcı olmadığını söyleyebilirim. Arada tazelemek gerekiyor. Yapış yapış bir hissi yok bu da bence artı bir özelliği. Yaza yaklaşmışken günlük kullanılabilecek renkler arasında bu tatlı pembe de yer alıyor bence 😉

Loreal satan tüm noktalarda bu ruja sahip olabilirsiniz. Fiyatı 20 tl civarı indirim günler değişiklik gösterebilir.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Görüşmek üzere 😉

Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 1543 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/