Loreal Elseve Saç Bakım Spreyi..

Son zamanlarda duştan ya da banyodan sonra kullanılan sıvı saç bakım kremlerini veya ürünlerini diyeyim kesinlikle banyo öncesi kullanılan ve bir süre bekletilmesi gereken saç bakım kremlerine veya yağlarına kesinlikle tercih ediyorum. Duştan önce genelde saçıma süreceğim kremi bekletmeye vaktim kalmadığı için duştan sonra hem saçıma bakım yapmak, hem de kolay taranmasını sağlamk için mutlaka bir durulanmayan sıvı bakım spreyi kullanıyorum. Yaz tatiline çıkmadan aldığım Loreal Elseve Saç Bakım Spreyi de bunlardan birisi.

elseve-bakim
Loreal Elseve Saç Bakım Spreyi

 

2’li bakım spreyi denilmesinin amacı hem saçı güçlendiriyor ve içindeki arginin sayesinde parlaklık veriyor olması hem de kolay taranmasını sağlaması ki bu vaatlerini kısmen yerine getiriyor.

elseve-sivi-bakim
Loreal Elseve Saç Bakım Spreyi

 

Loreal Elseve arginin içeren sıvı saç bakım spreyi çift fazlı olduğu için banyodan sonra çalkalanarak saça uygulanıyor.  Saç dolaşıklıklarının daha çok oluştuğu uçlara doğru bir kaç fıs daha fazla uyguladığım sprey gerçekten saçlarımın daha kolay açılmasını ve taranmasını sağlıyor. Saçıma ağır gelmiyor veya ertesi gün, gün içinde ekstra bir yağlanma yapmıyor. Saça bakım yapmasına veya güçlendirmesine gelince, uzunca bir süredir kullanmama rağmen saçımda ekstradan bir güçlenme görmüyorum ama bir noktaya kadar parlaklık da sağlıyor.

Loreal Elseve Saç bakım spreyi, saçlarımın daha kolay taranması için yeniden alabileceğim bir sıvı saç bakım spreyi oldu. Bu spreyle beraber kullandığım diğer bir ürün için de daha önce yazdığım yazıya makyaj blogumdan ulaşabilirsiniz.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 3091 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir