Loreal Elseve Tangle Teezer Tarak..

Kısa saçlar için her türlü tarak olurmuş gibi düşünür genelde insanlar ama aslında öyle değil. Taraklarım benim için çok önemli, saçımı kopartmadan ve acıtmadan taramalı ve açmalı. Daha önce Tangle Teezer tarak ve muadili taraklar denediğim ve memnun kaldığım için Loreal Elseve Tangle Teezer tarağa da bir şans vermek istedim. Loreal‘in yeni çıkardığı ve görünüşe göre Tangle Teezer’ın bir boy ufağı tarağını Gratis’den 10 TL.’ye aldım.

Loreal Elseve Tangle Teezer Tarak
Loreal Elseve Tangle Teezer Tarak

Bronz renkli olanı seçtim bir de farklı bir renk daha var galiba. Tangle Teezer’ın seyahat boyu büyüklüğünde bir şey zaten, avucuma tam oturuyor. Ama ona rağmen “loreal tangle teezer benzeri tarak ile saç tarama deneyimi” mden çok memnun kalmadım maalesef.

Loreal Elseve Tangle Teezer Tarak
Loreal Elseve Tangle Teezer Tarak

Niye derseniz, ne Tarko fırçamın ne de orijinal Tangle Teezer’ın yumuşaklığı bu fırçada yok. Tabi bir orijinal tangle teezer beklemiyordum ama fırça saçımı tararken saç derimi acıtacak kadar sert maalesef. Kılları oldukça kısa ve sert olduğu için esnemiyor ve direk kafama batıyor. Ayrıca o minikliği yüzünden de elimden kayacakmış gibi geliyor bana.

Saç kremi sürmeden kesinlikle kullanamayacağım bir fırça çünkü saçım sertleştikçe canımı acıtması artıyor. En rahat duşta kremledikten sonra direk saçımı açmak için kullanabilirim diye düşündüm ve o şekilde daha memnun kaldım diyebilirim. Bunun yerine yine Gratis’de bulunabilecek Ultimate detangler fırçalardan alsanız çok daha iyi bence, ben onları severek kullanıyorum.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1398 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir