Loreal Infalible Pudra

Loreal Infalible Pudra

Merhaba,

Bugün sizlere makyajımızın temelini oluşturan bir malzemeden söz etmek istiyorum, pudradan. Makyajı ne kadar kusursuz yaparsak yapalım, zemini sağlam değilse ilerleyen saatlerde nahoş görüntüler ortaya çıkıyor.  

Hem kalıcı olsun, hem parlamaya engel olsun, hem ipeksi bir görüntüsü olsun maske gibi durmasın derken Loreal Infalible Pudrayla tanıştım. Sıkıştırılmış fondoten olan bu pudra 24 saate kadar etkili ve parlamaya son veren bir ürün. Loreal kalitesinden sual olunmaz tabi ki.. Yüzde kesinlikle maskeleşme sorunu yaratmıyor ve ipeksi, hoş bir zemin hazırlıyor makyaja. Alt kısmında süngeri mevcut, oldukça da kullanışlı. Özellikle karma ve yağlı ciltlere kesinlikle öneriyorum.

Loreal Infalible
Loreal Infalible Pudra

Farklı tonları mevcut. Ürün bir çok online satış sitesinde ve kozmetik mağazasında satılıyor. Normal fiyatı 60 TL civarında olan bu ürünü, ben Gratis ‘ten indirim zamanında yarı fiyatına satın almıştım.  

Bir şans vermenizi tavsiye ediyorum..

Mutlu hafta sonları dilerim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2363 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/