Loreal Mucize Saç Bakım Yağı ..

Loreal Mucize Saç Bakım Yağı

Saç bakım yağları ile aram pek iyi değildir genelde, saçlarım diplerden yağlı uçları kuru, ince telli, hacimsiz ve kısa olunca genelde yağları verimli kullanamıyorum. Diplere değdirmemeye çalışsam da mutlaka değiyor, saçlarım ekstradan yağlanıyor, yağlanmasa bu sefer çok sönük ve hacimsiz gözüküyor. Ama yaz tatiline giderken güneş ve denizin etkisinden yani kuruluktan korurum en azından, yağlandırsa da yumuşatıp söndürse de nasıl olsa tatildeyim bir şey olmaz diyerek denemek için aldığım Loreal Mucize saç Bakım Yağı beni saç bakım yağları ile barıştıran bir ürün oldu.

Benim seçtiğim kırmızı kapaklı ve  boyalı saçlar için olan saç bakım yağı, sanırım bunun bir de sarı kapaklısı varmış ve onu daha çok övüyorlar, bunu beğenmemişler ama ben gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Deneyimlerimi daha önce ikili bakım iksiri ile birlikte kendi makyaj blogumda da anlatmıştım.

Loreal Mucize Saç Bakım yağı
Loreal Mucize Saç Bakım yağı

Öncelikle kapağı çok emniyetli, çevir kitle tarzı bir kapak bu nedenle uçakla giderken bile bavula rahatça koyabildim. Fiyatı sanırım indirimde 10-12 TL. falan oluyor ki gayet uygun bence. Mucize saç bakım yağının yaz aylarında güneş ve denizin kurutup yıprattığı saçlar üzerindeki yumuşatıcı  etkisi süper, benim saçlarımı bu süre içinde hem yumuşattı, hem besledi, hem de parlattı.  Nemli veya kuru saça kullanıyorum, iki şekilde de etkisi aynı oluyor, saçım daha kolay şekil alıp elektiriklenmesi de azalıyor.

loreal-yag1
Loreal Mucize Saç Bakım yağı

İçeriğinde bulunan yağlar saçı besliyor ve parlatıyor. Saç rengini korumasına gelince, bence bu konuda da baya başarılı oldu diyebilirim. En azından saçlarım akarken turuncuya dönmedi ama doğal ve çok tatlı bir röfle görünümü aldı. Ben o görüntüyü çok sevdiğim için saçlarımı uzun süre boyatmaya bile kıyamadım.

loreal-yag
Loreal Mucize Saç Bakım yağı

Yapısı oldukça akışkan ama yoğun, iki pompa hatta bazen tek pompa bile benim saçım için yeterli oluyor. Kokusu özellikle çok güzel, ellerimde kalırsa biraz koluma falan sürüyorum çok güzel kokuyor. Ama zaten çok yağlı bir his vermediği gibi uzun süre de kalmıyor. Ciltte hemen emilip gidiyor.

Ben başarılı bulduğum bu Loreal Mucize Saç Bakım Yağı’nı sürekli kullanmaya devam edeceğim. Bu bitince özellikle sarı kapaklı olanı da alıp denemek istiyorum, bakalım o nasılmış.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1104 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir