L’oreal Nude Magique Cushion Fondöten

Herkese merhaba,

Ülkemize bu aralar pek çok yeni ürün gelmekte. Yeni ürünleri denemekte de üstüme yok 🙂 Bu nedenle tam da indirimdeyken, testerı olmadığı halde gözü kapalı aldığım L’oreal Nude Magique Cushion fondötenden bahsedeceğim bu hafta sizlere.

loreal
L’oreal Nude Magique Cushion Fondöten

Bu fondötenin yaz günleri için oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim. İçerisinde bulunan 29 spf güneş koruma faktörü nedeniyle güneşli günlerde rahatlıkla sürülebilir. Ayrıca oldukça ince bir yapıya sahip. Bu nedenle sıcak yaz günlerinde ağırlık yapmadan yüzünüzde saatlerce kalabiliyor. Hiç makyaj yapmamış gibi hissediyorsunuz. Yapısının ince olması sebebiyle kapatıcılığı az diyebilirim. Ancak yüzdeki kızarıklıkları, pürüzleri kapatıyor. Birkaç katta daha yoğun bir kapatıcılık elde edebilirsiniz ancak kapatıcılık arayışındaysanız önermeyeceğim bir ürün olacak. Fondöten ayrıca ıslak bir bitişe sahip, matlık seviyorsanız yine uzak durmalısınız. Kuru ciltlerin çok seveceğini düşünüyorum. Benim cildim yağlı olmasına rağmen biraz sabitleyici pudra takviyesiyle ben bile ıslak bitişini sevdim 🙂 Ayrıca aydınlık ve canlı bir görünüm sağlıyor! Kalıcılık konusuna gelirsek ben pek kalıcı bulmadım. Sabah sürdüğümde akşam eve geldiğimde yüzümde neredeyse hiç kalmadığını gözlemledim. Bu sevmediğim bir yönü oldu.

Ürünün tasarımı oldukça tatlı 🙂 Aynası ve minik süngeri sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor. Özellikle bu kurdelalı süngere bayıldım 🙂

loreal
L’oreal Nude Magique Cushion Fondöten

Fondöten sünger mekanizmasına sahip. Bu minik aparatı bastırıp fondöteni alabiliyorsunuz.

loreal
L’oreal Nude Magique Cushion Fondöten
loreal
L’oreal Nude Magique Cushion Fondöten

Ülkemizde 7 farklı renk alternatifi bulunuyor. Ben alırken daha tester’ları gelmediği için biraz rastgele renk seçimi yaptım ama rengimi hemen hemen tutturmuşum 🙂 03 vanilla rengi benim tenime tam oldu, şuanda mağazalara testerları gelmiş olduğu için siz seçiminizi daha rahat yapabilirsiniz. Fiyatı indirimsiz olarak 52 TL civarında ancak indirim döneminde çok daha ucuza yakalanabiliyor. Bu nedenle indirimi beklemenizi öneririm çünkü 52 TL’yi çok hakeden bir ürün değil. Ben yaz döneminden sonra pek kullanmayı düşünmüyorum. Tekrar alacağım ürünler arasına giremedi maalesef.

Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur!

Görüşmek üzere!

Toplam Ziyaret: 4241 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 26 Ortalama: 3.4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir