Loreal Paris Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Mutlu haftalar. Umarım yeni yıl ile sevmediğimiz şeylerden makyajımız kadar kolay arınırız. LOREAL PARIS Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu olan ürünü konuşalım. Ürün üzerinde ki detayları okuduğunuzda fazla beklentiye kapılmanız normal. Ovalamaya gerek kalmadan makyajdan arındırılmış bir cilt vaat ediyorsa da pek maalesef ki memnun kalmadım. Çift Fazlı Mıceller etkisiyle de istenilen başarıya ulaşamamış bir ürün.   Saflaştırılmış su ve temizleme yağı içeren ürün her cilt tipine uygun olduğunu savunuyor.

LOREAL PARIS Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Gelelim ürünü sevemeyiş sebeplerime. Pamuğa döktüğünüz ürün miktarı hiçbir zaman doğru ölçü olmuyor. Bana göre normal ölçü kullandığım zaman cildim yağdan arınmıyor. 3 kere köpükle duruladığımda anca arınmış bir cilt elde ediyorum. Bu kadar yağlanma yapmasın diye ürünü biraz az dökünce de özellikle kirpiklerimde asla başarılı olmuyor. Pamukla ovalamama rağmen en son elime biraz ürünü döküp kirpiklerimi yavaş yavaş ovalıyorum.  Kirpiklerime zarar gelmesin diye hassas olmaya çabalarken de sürekli rimel kalıntılarıyla duruyorum. Her cilt tipine uygun deseler de yağlı ciltlerin uzak durması gerektiği bir ürün bence.

LOREAL PARIS Çift Fazlı Kusursuz Makyaj  Temizleme Suyu

Bu ürünü  kullanmaktansa köpükle yıkayarak temizlesem daha temiz hissederim.  Yağda arındırmak için de soğuk suya fazla maruz kalıp kırmızı kırmızı olan cildime de üzülmüyor değilim. 400ml olan ürün yılbaşı indirimi sayesinde 11 TL civarındaydı. Sadece benim cildim mi bu kadar sorun yaşadı bilemiyorum. Kullananlarınız varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 961 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/