Loreal Paris ColoRista Washout

Mutlu haftalar. Haydi, gelin Loreal Paris ColoRista Washout ile bizde saçlarımızı değiştirelim. Geçici saç boyası grubunda yer olan bu boyalar saç renginize ve yıkama sıklığınıza göre kalıcılık gösteriyor. Seride soğuk tonlu renklerden başlayarak daha canlı renklere kadar çıkan 8 renk var.

Alıntıdır.

Pastel renkler içerisinde koyu mavi gibi duran Indıgo ve gökyüzü mavisini andıran Blue ikilisi en sevdiğim oldu.

Loreal Paris ColoRista Washout

Ama yapmışken biraz fazla belli olsun istiyorsanız daha koyu renkleri tavsiye ederim. Turuncular pembeler yeşiller havada uçuşuyor. Saçlarımda daha önce turuncu kullanmamış olsaydım kesinlikle turuncuyu kullanırdım. Yada kırmızıda kahve alt tonlu bir saçta çok güzel durabilirmiş. Ben heves ettim ve Turquoıse olarak geçen mavi olur diyerek aldığım yosun yeşili olan rengi kullandım. Kullanımı beklediğim gibi hiçte zor değildi. Direk içerisinden çıkan eldivenleri kullanıp boyayı da elinize sıkıyorsunuz ve saçınıza uyguluyorsunuz. Becerikli ellere sahip bir arkadaşınız varsa ondan da yardım alırsanız işler muazzam halde ilerlemeye devam eder.

Loreal Paris ColoRista Washout

Bekleme süresi ambalajında 20 ya da daha canlı bir renk isterseniz 30 dakika olarak yazıyor. İtiraf ediyorum 1 saate yakın beklettim. Saçıma görünüşte bir zarar vermiş gözükmüyor ama yine de siz belirtilen kuralara uyun 🙂 7-15 yıkama sonra yavaş yavaş çıkmaya başlayan boyanın her duş esansında akıp gidişine şahit olduğumda içim bir acımıyor değil. Ama seride ki diğer renkler de bizi bekliyorJ Ürün fiyatı 25 TL bence fazlasıyla hak ediyor bu fiyatı. Farklı renkleri deneyen varsa yorumları beklerim.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 845 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/