Loreal Paris ColoRista Washout

Mutlu haftalar. Haydi, gelin Loreal Paris ColoRista Washout ile bizde saçlarımızı değiştirelim. Geçici saç boyası grubunda yer olan bu boyalar saç renginize ve yıkama sıklığınıza göre kalıcılık gösteriyor. Seride soğuk tonlu renklerden başlayarak daha canlı renklere kadar çıkan 8 renk var.

Alıntıdır.

Pastel renkler içerisinde koyu mavi gibi duran Indıgo ve gökyüzü mavisini andıran Blue ikilisi en sevdiğim oldu.

Loreal Paris ColoRista Washout

Ama yapmışken biraz fazla belli olsun istiyorsanız daha koyu renkleri tavsiye ederim. Turuncular pembeler yeşiller havada uçuşuyor. Saçlarımda daha önce turuncu kullanmamış olsaydım kesinlikle turuncuyu kullanırdım. Yada kırmızıda kahve alt tonlu bir saçta çok güzel durabilirmiş. Ben heves ettim ve Turquoıse olarak geçen mavi olur diyerek aldığım yosun yeşili olan rengi kullandım. Kullanımı beklediğim gibi hiçte zor değildi. Direk içerisinden çıkan eldivenleri kullanıp boyayı da elinize sıkıyorsunuz ve saçınıza uyguluyorsunuz. Becerikli ellere sahip bir arkadaşınız varsa ondan da yardım alırsanız işler muazzam halde ilerlemeye devam eder.

Loreal Paris ColoRista Washout

Bekleme süresi ambalajında 20 ya da daha canlı bir renk isterseniz 30 dakika olarak yazıyor. İtiraf ediyorum 1 saate yakın beklettim. Saçıma görünüşte bir zarar vermiş gözükmüyor ama yine de siz belirtilen kuralara uyun 🙂 7-15 yıkama sonra yavaş yavaş çıkmaya başlayan boyanın her duş esansında akıp gidişine şahit olduğumda içim bir acımıyor değil. Ama seride ki diğer renkler de bizi bekliyorJ Ürün fiyatı 25 TL bence fazlasıyla hak ediyor bu fiyatı. Farklı renkleri deneyen varsa yorumları beklerim.

İyi haftalar

Toplam Ziyaret: 916 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir