Loreal Paris Elseve Mucizevi Bakım Yağı

Loreal Paris Elseve Mucizevi Bakım Yağı

Herkese Günaydın
Saçınız güzelse gününüz de güzeldir fikriye bu hafta ki ürünüm Loreal Paris Elseve Mucizevi Bakim Yağı

image
Loreal Paris Elseve Mucizevi Bakım Yağı

Saçlarımın arasına turuncu attırdıktan sonra saçlarım eskisine göre biraz daha yıprandı. Duştan sonra yumuşacık olan saçlarım ertesi güne semsert olmaya başladı maalesef . Bu onarıcı bakım yağı bu yüzden tam aradığım ürün oldu . 3 farklı kullanımı olan ürünü

– Şampuanlama öncesinde saçın tamamına ,
– Tarama öncesinde saç boyundan ucuna ,
– Son rötuşta çatallaşmış saç uçlarına uygulayarak saç bakımınızı sağlayabilirsiniz.

Yağ olduğunu düşünerek saçta bir ağırlaştırma yaptığından korkmayın aksine kırıkları onararak ipeksi bir görünüm kazandırıyor. 

Yılbaşı indiriminden 9.90 tl’ye Gratisten aldım. Normal fiyatı 15 tl civarında. Ayrıca ürünün boyalı saçlar için ayrı olanı da var. Ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken husus 2-3 damladan fazla kullanmayın. Saçların yağlı görünmesini istemeyiz:)
Iyi haftalarr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Toplam Ziyaret: 2891 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/