Loreal Paris Perfect Clean

Loreal_paris_ Perfect_Clean

Loreal Paris Perfect Clean

Güzel bir haftayla Merhaba:)

Her kadının en önemli makyajı cildidir. Bu haftaki konumuz da cildimizin güzelliğine güzellik katmak için kullanmanızı tavsiye edeceğim bir ürün olacak . Loreal Paris Perfect Clean , 500 adet kıla sahip yumuşak cleanpod fırçasıyla cildi temizlemek için birebir. Şekli de çok hoş tasarlanmış. Yumuşak fırça köpük kremin içindeki halkasal boşlukta duruyor böylece cleanpod kirlenme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıyor. Karma ciltler, yagli ciltler ve normal ciltler için ayrı ayrı üretilmiş. Bir de peeling özellikli olanı var ama onu tercih etmedim . Burun çevresi bölgem biraz fazla hassas ve peeling tomurcukları tahriş eder diye ben deneme cesaretinde bulunamadım. Gün içerisinde cildime pudra veya fondöten uygulamıyorum ama her ne kadar kullanmasamda dışarıdaki  milyonlarca mikrop, toz ve pislik cildime temas ediyor. En iyisi gece bu tarz köpükleri kullanıp cildimizin nefes almasını sağlamak.

Loreal_paris_ Perfect_Clean
Loreal Paris Perfect Clean

Ürünü kullanmak çok kolay. Cleanpod’u ve cildinizi hafif nemlendirdikten sonra cleanpodun üzerine fındık büyüklüğünde jel dökün ve cildinize çok bastırmadan uygulayın . Sonuç pamuk gibi bir cilt olacak göreceksiniz. Işıldayan bir cilde sahip olmak bizim için bir lüks değil . Bu yüzden ürünün fiyatıda 7-8 tl arası.

Faydasını görmeniz dileğiyle… İyi haftalar:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 1948 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/