Loreal Paris Shine Caresse Lipgloss 102

Loreal Paris Shine Caresse Lipgloss 102

 Merhabalar,

Bugün sizlerle bir süredir kullandığım bir lipglossu paylaşmak istiyorum. Loreal Paris Shine Caresse 102 lipgloss çok güzel bir pembe tonu.

İçerik olarak % 30 su ve % 60 yağ’ dan oluşan lipgloss 6 saate kadar dayanıklılığı vaad ediyor. Ancak bende o kadar süre kalmadı.  Yüksek düzeyde nem sağlıyor. Dudaklarda ince ıslak ve parlak bir görünüm yaratır. O yüzden de parıldamasını çok sevdim. Yaz kış her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bir lipgloss. Yapış yapış bir his vermemesi de bence avantaj.

Loreal Paris Shine Caresse Lipgloss 102
Loreal Paris Shine Caresse Lipgloss 102

Loreal ürünleri satan her kozmetik mağazasında bu ürüne ulaşabilirsiniz. 20-30 tl civarı bir fiyata sahip satıldığı yere ve indirimine göre değişiyor bu fiyatlar.

Haftaya yine başka bir ürünle sizlerle olacağım. Takipte Kalın 😉

Görüşmek üzere 😉

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Toplam Ziyaret: 1504 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/