Loreal Paris Yatıştırıcı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

 

Herkese mutlu haftalar.

Uzun süredir aynı makyaj temizleme  ürününü kullansam da bu sıralar gözlerimi çok yakmaya başlamıştı. Bende bir süredir Loreal Paris Yatıştırıcı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu   olan ürünü kullanmaya başladım. Kuru ve hassas ciltler için uygun olanını kullandığım ürün 3 farklı etki sunuyor.

• Makyaj temizleme
• Cildi rahatlatma
• Cildi arındırıp yatıştırma

Loreal Paris Yatıştırıcı Kusursuz Temizleme Suyu

Aynı ürünün karma ve normal ciltler için olanı da mevcut. Micellar teknolojisi mikro tanecikler sayesinde her türlü  kalıntıyı yok etmek için savaşıyor. Ürünün en sevdiğim özelliği temizleyiciliği değil yapısı. Kullandıktan sonra yağlı bir tabaka bırakmıyor. Alışkanlık gereği her ne kadar yüzümü yıkasam bile yıkamadan da kullanılabilir bir ürün. Bir parça pamuğa döküp cildinize uygulamanız gerekiyor. Cilt makyajında oldukça başarılı ama 2 kat sürmüş olduğum rimel için biraz ovalamak gerekiyor. Ama kirpiklerimde herhangi bir dökme ya da tahriş gözlemlemedim. Benim cildimde herhangi bir olumsuz reaksiyon vermedi ama olumsuz sonuçlar gözlemleyenler olmuş. Dikkatli kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ben 200 ml ürün 12 lira civarında aldım. Her kozmetikçide bulmanız mevcut zaten.
İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1496 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/