LR Micro Silver Plus Gümüş İçeren Diş Macunu

LR Micro Silver Plus Gümüş İçeren Diş Macunu

Bugün size LR ürünlerinden birini tanıtacağım. LR ürünleri bir Alman markası ve ben geçenlerde iş yerimden bir bayan sayesinde ürünleriyle tanışma fırsatım oldu. LR alışverişimde bugün size tanıtacağım LR Micro Silver Plus Gümüş İçeren Diş Macununu, roll-onunu ve maskarasını satın aldım. Diğer ürünlerle ilgili yorumlarımı ileride buradan okuyabilirsiniz. Gelelim şimdi LR Micro Silver Plus Gümüş İçeren Diş Macunu yorumlarıma.

LR Micro Silver Plus Gümüş İçeren Diş Macunu evet gümüş içeriyor ve bu gümüş dişleri beyazlatmak için kullanılıyormuş . Ben aslında özellikle diş macunu markamı çok değiştirmek istemem ama bu ürüne bir şans vermek istedim. Diş beyazlatma özelliği hakkında yorum yapabilmek için çok daha uzun süre kullanmam gerekmekte ama diş temizliği hakkında güzel yorumlarım var. Diş temizliğini gayet iyi başarıyor.

LR Micro Silver Plus Gümüş İçeren Diş Macununun tek sevmediğim yönü şu oldu. Benim dişlerimde dolgu var ve ne zaman bu diş macununu kullansam dolgularımda bir hassasiyet oluşuyor. Maalesef evet bu yaşanıyor o yüzden çekinerek kullanıyorum bu ürünü. Her zaman olmuyor bu hassasiyet bazen oluyor.

Dişlerimde hassasiyet oluşturduğu için sanırım tekrar bu diş macununu almam ama belki bu benimle ilgili bir durumdur. Herkeste aynı sorunu yaratır mı bilemiyorum. LR ürünlerini kendi distribütörlerinden satın alabilirsiniz.Fiyatı sanırım 15 TL civarıydı.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize iyi bakın  sağlıklı dişlerle sağlıkla gülümseyin 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2743 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 4 yorum “”

  1. Gülşah hanım, yazınız çok güzel olmuş ama tanıttığınız ürünlerin içindekiler kısmının fotografınıda paylaşırsanız çok iyi olur. Çünkü zehirli kimyasalları hiç birimiz kullanmak istemeyiz değil mi?

  2. uzun vadede nasıl etki gösterdi? beyazlama oldumu dişlerde merak ediyorum cvplarsanız memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGülşah Roaderick

Yazar Hakkında

(12 yazısı var )

Hayatı çok seven ve meraklı her şey hakkında bilgi sahibi olmayı seven, bakımlı ve kendi çapımda kültürlü 37 yaşında evli ve hiç çocuğu olmayan bir bloggerım 😆

Bir yandan çalışma hayatım devam ederken bir yandan da insanlarla kendimi paylaşabileceğim www.guzelvekulturlu.com blogunu yazmaktayım. Umarım sizlerle nice yıllar nice güzellikler paylaşacağım.

Sizde yenilikleri takip etmek, değişik ürünler tanımak ve hayatınıza renk ve bilgi katmak istiyorsanız hemen bana katılın 😃

Alışveriş tutkunu, bakım meraklısı, makyaj delisi, müzik aşığı, aksesuar delisi, parfüm perisi, bilgiye aşık, koyu bir Jennifer Lopez hayranı ve tam bir başak burcuyum.

Web sitesi: http://www.guzelvekulturlu.com/