M.A.C Studio Fix Powder

Bugün sizlerle uzun zamandır kullandığım ve memnun olduğum bir ürünü paylaşmak istiyorum. M.A.C Studio Fix pudra.

Fondöten kullanmak istemiyorsanız ve yine de kapatıcı özelliği olan bir ürün arıyorsanız M.A.C  Studio Fix Pudra tam size göre çünkü fondöten ve pudranın tek adımda uygulanması bu ürün de mevcut. Yüksek kapatıcılığı ile gerçekten cilde kadife bir dokunuş veriyor. Parlama yapmıyor mat bir görünüm sağlıyor ve en güzel özelliklerinden biri de Uzun Süre Kalıcılık: Sekiz saate kadar kalıcı olduğu iddia ediliyor. Ben saat tutmadım ama sabah sürüp çıktığım bir gün akşam hala duruyordu yüzümde.

m-a-c-studio-fix-powder
M.A.C Studio Fix Powder

Kapatıcılığı iyi olduğu için aslında bu ürünle fondöten kullanmaya gerek yok ama ben nemlendirici sürdükten sonra üzerine M.A.C Prem+Prime sürüp kurumasını bekliyorum ve sonra da M.A.C  Studio Fix Pudrayı kendi süngeri ile uyguluyorum. Eğer illa fondöten de kullanacağım derseniz ki bence gerçekten gerek yok o zaman M.A.C  Studio Fix Pudrayı kendi süngeri ile değil de fondötenin üzerine bir pudra fırçası ile uygulamanızı öneriyorum.Ürün 15 gr. Bendeki numarası NW25. Buğday tenli olduğum için en çok yüzüme giden bu renk oldu.  Yuvarlak bir ambalajı var, İçinde aynası da mevcut ayrıca altta ızgaralı bir bölüm var burada da süngeri bulunuyor. Yani benim sevdiğim tarzda çantaya atmalık ve çıkmalık.

M.A.C ürünleri satan yerlerde ve M.A.C in kendi sitesinde bu ürüne 90 TL vererek sahip olabilirsiniz.

Haftaya yine sizinle ilgi çekici bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 2032 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/