M. Asam Brilliant Teint

M. Asam Brilliant Teint

M. Asam Brilliant Teint

Herkese Merhabalar,

 Bugün sizlere iyiki de tanımışım dediğim bir üründen bahsedeceğim. M. Asam Brilliant Teint benim gibi yaz günleri için doğal ışıltı arayanlar için çok doğru bir seçim olacaktır. Öncelikle ambalajının şıklığından başlayacağım, altın rengi makyaj ürünlerini daha bir kullanasım geliyor benim nedense 🙂 Kremsi bir yapıda, içinde küçük ışıltılar bulunduran bir yapıda bir ürün karşılıyor bizi. Rengi de kayısı, ayrıca hoş meyveli bir kokusu var.

M. Asam Brilliant Teint
M. Asam Brilliant Teint

Ürün transparan bir yapıda, fondöten gibi bir kapatıcılığı yok. Bu nedenle ben genelde fondötenimin altına makyaj bazı olarak uyguluyorum. Ancak yağlı bir cildim olduğu için içindeki ışıltıların parlama yapacağını düşündüğüm bölgelerden kaçınıyorum. Genelde allığıma ışıltı katsın diye yanağıma ve hafif bir şekilde de burnuma ve çeneme dağıtıyorum. Çok güzel bir aydınlık veriyor. Ancak kuru bir cildiniz varsa tüm bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek başına kullanıldığında ise cildin mat ve soluk görünümünü alıyor ki en sevdiğim yanı da bu 🙂 Yaz günlerinde ten makyajından olabildiğince kaçınmaya çalıştığım için bu özellik kurtarıcı gibi oldu benim için.

M. Asam Brilliant Teint
M. Asam Brilliant Teint

Elimde bıraktığı ışıltıyı görüyorsunuz, çok güzel değil mi ama ?  🙂

M. Asam Brilliant Teint
M. Asam Brilliant Teint

Ürüne Watsons, Gratis mağazalarından veya bazı eczanelerden ulaşabilirsiniz. Fiyatı 85 tl civarında. Bence fiyatına değecek bir ürün ve uzun süre kullanılabilecek boyutlarda.

Görüşmek üzere,

Güzel haftalar 🙂

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1632 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGizem Demirel

Yazar Hakkında

(28 yazısı var )

Merhabalar,
Ben Gizem. Seyahat etmeyi seven, yeni mekanlar keşfetmeyi seven ve özellikle de Kozmetik ürünlerine meraklı mı meraklı, pembe aşığı birisiyim. Günlük hayatın koşturmacasında burada sizinle deneyimlerimi paylaşacağımdan, gezdiğim gördüğüm yerleri anlatacağımdan oldukça mutluluk duyuyorum.

Kendim hakkında bilgi vermek gerekirse, 1990 yılında Eskişehir’de doğmuş daha sonra Ankara ve İstanbul’da yaşamış birisiyim. Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’da bir banka bünyesinde iş hayatına atıldım ve uzun sürede İstanbul’da olacağa benziyorum. Bahçeşehir Üniversitesinde yüksek lisansımı da tamamladıktan sonra eğitim hayatımada son verdim diyebilirim.
Hobi olarak bir blog yazmaya karar verdim ve http://gizoandtheblog.blogspot.com.tr hesabını açtım. Sizinle birlikte yeni ürünler, mekanlar keşfederek öğreneceğim ben de.
Keyifli ve yeni keşiflerle dolu günler.
Görüşmek üzere..

Web sitesi: