M.N Menow Long Lasting Lip Gloss

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere hem güzel hem çok uygun bir üründen bahsetmek istiyorum. Menow long lasting lip gloss. Bir blogger arkadaşımın tavsiyesiyle Türkiye’de bulunmadığı için Aliexpress sitesinden sipariş vererek aldım. Buradan da site hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz, daha evvel bahsetmiştim.

Son zamanlarda benim bir rujda ya da glossda aradığım en önemli özellik mat ve kalıcı olması. Özellikle işim sebebiyle böylesi uygun oluyor. Bu anlamlarda beni tatmin eden bir ürün oldu.

Menow-long-lasting-lip-gloss
Menow Long Lasting Lip Gloss

Yaklaşık 25 gün içinde elime ulaştı. Hemen sabitlenen bir yapısı var, bu yüzden hızlı sürmek gerekiyor. Sürdükten hemen sonra matlaşıp dudağa yapışıyor resmen.. 8 saate kadar dayanıklı.. Tek seferde rengini güzel veriyor.. Daha evvel snapchat hesabımda da bu lip glossun denemesini paylaşmıştım, izleyenler bilir. Resimdeki rengi 08 numara olan,pembemsi bir kırmızı. Çok geniş bir renk yelpazesi var, her zevke uygun renk mevcut. Fiyatı ise 1,5-2 USD arası.. Günün sonunda makyaj temizleme ürünleri ile dudaktan arındırıyorsunuz.

Çok memnun kaldım, bir kaç renk daha sipariş etmeyi düşünüyorum. Kullanan var mı? Düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 944 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/