Mac Cyber ruj

Mac Cyber ruj

Herkese mutlu haftalar

Geçtiğimiz günlerde aldığım, MAC CYBER RUJ hakkında konuşalım istiyorum bu hafta.

Rujlarda farklı ve dikkat çekici renkleri daha çok sevdiğim doğrudur. Arkadaşıma pastel tonlarda ruj bakmak için girdiğimiz MAC’ ten kendime koyu mor-siyaha yakın- bir ruj alarak çıktım.

Rujun normal sürülmüş hali
Rujun normal sürülmüş hali

İlk sürdüğümde gerçekten çok hoşuma gitmişti. Ama dakikalar geçtikçe rujun mat olmayışı sorun oldu. Saten dokulu olan CYBER konuştukça ya da bir şeyler yedikçe silinmeye başlıyor. Ve en kötüsü dudak çevrenize bulaşması. O kadar para verdim diyerek tekrar sürdüm ve bu sefer iki minik detay uyguladım. İlk olarak nemlendirici krem uyguladığım dudağıma sonrasında ruj sonrasında ise hem mat olsun hem de kalıcı olsun diye pudra uyguladım.

Pudra uyguladiktan sonra
Pudra uyguladiktan sonra

Her şey başta çok güzeldi pudrayla beraber daha belirgin olan ruj 1 saat sonunda yine çıkmaya başladı. Dudağın iç kısımlarına ne kadar sürersem süreyim hemen çıktı zaten.

Silinmeye başlamış hali
Silinmeye başlamış hali

Beni pek mutlu eden bir ruj olmadı. Sadece iki kere kullanabildim herkes ilk gördüğünde çok beğense de sürekli kontrol etmeniz gerekiyor. Neredeyse saat başı silip tekrar sürmeniz gerekiyor. Silmeden sürmeye çalışmamanızı tavsiye ediyorum çünkü pudra uygulandığı zaman ruj çıktıysa pudralar topak topak oluyor. Size tavsiyem mat ruj olan SMOKED PURPLE almanız.

images~2

Cyber’dan çok az açık olmasına rağmen dokusu bakımından Smoked Purple’ı daha çok sevdim.  Kolay bulunan bir ürün değil sanirim baktığım iki yerde de bulamadım. Belki siz bulursunuz .

İyi haftalarrr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]

Toplam Ziyaret: 1987 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/