Mac Fix Plus Makyaj Sabitleme Spreyi..

Mac Fix Plus Makyaj Sabitleme Spreyi

Özellikle yaz aylarında makyajımızın sabit kalması hepimizin istediği bir şey, bunu sağlamak için de çeşitli ürünler var. Bazıları sprey bazıları da toz pudra şeklinde. Mac fix plus ise bu konuda ün yapmış ve belki de çoğu kişinin favorisi bir ürün.

Vaatleri arasında makyajınızı gün boyu sabit tutmak , cilde nem kazandırmak ve makyajdan sonra oluşan o “cakey” dediğimiz pudralı görünümü yumuşatmak, eğer gün içinde kullanılırsa da cildi ferahlatmak  var.

Bu bahsettiklerimden hangilerini yapıp hangilerini yapamadığına gelir isek; nem verme konusunda çok güvendiğim bir ürün değil, zaten makyaj öncesi gerekli şekilde kremlerle cildimi nemlendiriyorum. Makyajı sabitlemek konusunda ise görevini oldukça iyi yapıyor diyebilirim. Özellikle nem oranının çok  fazla olmadığı, yine aşırı sıcak olmayan günlerde bu ürüne güvenebiliyorum makyajımı sabitlemesi için. Ama nemden terden bıktığımız günler için daima bir “loose powder”  şeklinde sabitleyici toz pudralara baş vuruyorum. Gün içinde ferahlamak isterseniz de makyajınızı bozmadan yine güvenle kullanabilirsiniz.

fix plus2
Mac Fix Plus Makyaj Sabitleme Spreyi

Ancak benim için en önemli görevi makyajımın o pudralı görüntüsünü, özellikle yaz aylarında almasıdır.

O nedenle yaz başında Mac Fix Plus’ı günlük rutin olarak kullandığım ürünler arasına katmış bulunuyorum.

Ürünün benim de aldığım 30 ml.’lik boyu 34 TL. 100 ml.’lik boyu ise 64 TL. Ürün Mac mağazalarında ve online satış sitesinde bulunabiliyor. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda Mac Fix +’ın 4 değişik aromaya sahip versiyonunu çıkarttı, ben de bunlardan hindistan cevizi aromalı olanı aldım. Yakında kozmetik blogumda okuyabilirsiniz.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 3999 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

6 thoughts on “Mac Fix Plus Makyaj Sabitleme Spreyi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir