MAC Gözaltı Kapatıcısı

mac_studio_finish

mac_studio_finish

Merhaba

Bugün sizlerle vazgeçemediğim bir ürünü paylaşmaya karar verdim. Kendimi bildim bileli gözaltı morlukları ve son zamanlarda da torbalanmaları ile ilgili sorun yaşıyorum. Alışverişe her çıktığımda eve ya gözaltı kremi ya da kapatıcısı alıp geliyorum. Ev gözaltı ürünleri çöplüğüne dönüşmüş durumda:) Ama denemeden bilemeyiz öyle değil mi?

 

indir

Bu konu yumuşak karnım olduğu için satıcılar beni çok kolay kandırıyorlar. İnanmaya çok meyilliyim. Mac‘ın bu ürününü de satın alıp eve geldiğimde “çok yoğunmuş bu, beni kandırdılar gene” diye kızmıştım önce kendime. Ama bir gün nasıl olduysa gözaltı nemlendiricimle bir denemeye karar verdim. Ve o günden sonra kendisinden başka bir şey kullanamamaya başladım. Hem kapatıcılığı iyi hem de kırışıklıkların içine girip çizgi çizgi bir görüntü oluşturmuyor. Hatta son zamanlarda yüzümün tümüne de kullanmaya başladım. Bütün gün kalıcılığını koruyor. Önce gözaltı kremimi ve nemlendiricimi sürüyorum. Biraz bekleyip elimle bu kapatıcıyı tüm yüzüme uyguluyorum.

Küçücük bir kutusu olmasına rağmen uzun süredir kullanıyorum. Tahminen her gün kullanılırsa 6 ay gider. Yani kullanırken nemlendiriciyle incelterek ve yüzünüze iyice yedirerek kullanırsanız vazgeçemezsiniz bence.

Umarım siz de seversiniz.  Sevgilerimle……

Toplam Ziyaret: 8419 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 2.4]

3 thoughts on “MAC Gözaltı Kapatıcısı

  1. kardeşim bir yılı geçti her gün kullanıyor bitmedi. mac makyaj sanatçısının videosunda izlemiş idim. parmakları arasında bayağı süre ısıtıp öyle kullanıyor idi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir