MAC Gözaltı Kapatıcısı

mac_studio_finish

mac_studio_finish

Merhaba

Bugün sizlerle vazgeçemediğim bir ürünü paylaşmaya karar verdim. Kendimi bildim bileli gözaltı morlukları ve son zamanlarda da torbalanmaları ile ilgili sorun yaşıyorum. Alışverişe her çıktığımda eve ya gözaltı kremi ya da kapatıcısı alıp geliyorum. Ev gözaltı ürünleri çöplüğüne dönüşmüş durumda:) Ama denemeden bilemeyiz öyle değil mi?

 

indir

Bu konu yumuşak karnım olduğu için satıcılar beni çok kolay kandırıyorlar. İnanmaya çok meyilliyim. Mac‘ın bu ürününü de satın alıp eve geldiğimde “çok yoğunmuş bu, beni kandırdılar gene” diye kızmıştım önce kendime. Ama bir gün nasıl olduysa gözaltı nemlendiricimle bir denemeye karar verdim. Ve o günden sonra kendisinden başka bir şey kullanamamaya başladım. Hem kapatıcılığı iyi hem de kırışıklıkların içine girip çizgi çizgi bir görüntü oluşturmuyor. Hatta son zamanlarda yüzümün tümüne de kullanmaya başladım. Bütün gün kalıcılığını koruyor. Önce gözaltı kremimi ve nemlendiricimi sürüyorum. Biraz bekleyip elimle bu kapatıcıyı tüm yüzüme uyguluyorum.

Küçücük bir kutusu olmasına rağmen uzun süredir kullanıyorum. Tahminen her gün kullanılırsa 6 ay gider. Yani kullanırken nemlendiriciyle incelterek ve yüzünüze iyice yedirerek kullanırsanız vazgeçemezsiniz bence.

Umarım siz de seversiniz.  Sevgilerimle……

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 2.4]

Toplam Ziyaret: 8018 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

  1. kardeşim bir yılı geçti her gün kullanıyor bitmedi. mac makyaj sanatçısının videosunda izlemiş idim. parmakları arasında bayağı süre ısıtıp öyle kullanıyor idi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/