MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Tube

MAC-In-Extreme-Dimension-3D-Black-Lash-Tube

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Tube

Merhabalar

Son dönem bu Mac markasına taktım sanırım. En son da bu rimelini satın aldım. Kullandığım en iyi rimellerden biri diyebilirim. Hatta en iyisi bile diyebilirim. Kısacık kirpiklerim uzadı ve kalınlaştı. Çok anlamlı bakmaya başladım:)

Kirpik önemli. Gözleri daha güzel gösteriyor. Hiç makyaj yapma bir rimel sür yetiyor güzelleşmeye. Öyle değil mi?

Benim gibi cansız ve kısa kirpikleriniz varsa bu rimel sizin için ideal diyebilirim. Mac’in kendi mağazalarında satılıyor. Genelde AVM’lerde mağazaları bulunuyor. Fiyatı 65 TL idi 15 gün falan önce aldığımda.

Suda akmayan rimel değil bunu da belirtmek isterim.

fırça
MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Tube

Fırçası resimdeki gibi bir şey. Kıvrımlı falan. Kirpikleri kıvırarak dolgunluk veriyor. Kim istemez  Türkan Şoray gibi kirpikleri olsun. Ama vermediyse mabud neylesin mahmut:)  Biz de işte arıyoruz , dolgunlaştırsın, kıvırsın, uzun göstersin.

Son olarak bu rimel tüm bunları karşılıyor. Pişman olmazsınız. Benden söylemesi:)

Sevgiyle kalın. Hoşçakalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 3187 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. Fiyatı da makulmuş ben zaten suya dayanıklı olmasını istemiyorum çünkü o zaman da çıkartana kadar gözlerim zarar görüyor
    denemek lazım
    teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/