Mac Kinda Sexy Lipstick

Mac Kinda Sexy Lipstick

Bugün sizlerle bir süre önce aldığım ve adından çok söz ettiren Mac Kinda Sexy Lipsticki paylaşacağım.

Nude renkler ve özellikle de Mac Kinda Sexy Lipstick kusursuz bir cilt makyajı isteyen tonlar arasında yer alıyor. Kusursuz bir fondöten, siyah ya da koyu renkli göz makyajı Nude rengin tamamlayıcı kombinidir adeta. Ben de genelde koyu renk göz makyajı yapan biri olarak bu nude tonunu severek kullanacağımı düşünüp hemen aldım. Yanında da MAC elamanının önerisi Mac Kinda Sexy dudak kalemini de alışverişime ekledim.

Güzel bir ten makyajı yaptıktan sonra diğer yardımcı ürünlerimi de kullanıp kombin için gerekli adımları tamamladım. Sıra geldi son dokunuşa yani MAC Kinda Sexy Lipsticke.
Önce dudak kalemini sürdükten sonra ruj uygulamasını yaptım. Bütünlük olarak gerçekten siyah eyelinerlı göz makyajım ile bence MAC Kinda Sexy Lipstick süper bir görüntü oluşturdu. Kusursuz ten makyajı ve koyu renk gözlerde dudaklar nasıl olur diye düşünürseniz almanız gerek lipstick kesinlikle MAC Kinda Sexy 😉
Haftaya yine sizinle farklı bir konu paylaşacağım.
Takipte Kalın. Görüşmek üzere 😉
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 2492 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/