Mac Prep Prime Fix Plus

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere bir süredir kullandığım Mac Prep Prime Fix Plus tan bahsetmek istiyorum. Hem makyaj üstüne hem de makyaj altına kullanılabilen Mac Prep Prime Fix Plus ın bendeki boyu 100 ml. Sanırım bir de küçük boyu mevcut seyahatler için ama onu da bulmak pek mümkün değil.

Bir tık çevirme ile kitlenen kilit sistemli bir kapağı mevcut. Böylece çantaya atsanız da dökülme vs yaşamıyorsunuz. Çünkü sprey olduğu için kapak açıldıktan sonra bir de tepesine basmanız gerekiyor.

Mac Prep Prime Fix Plus ı ben nasıl kullanıyorum kısaca bahsedeyim. Nemlendirici sürdükten sonra yüzüme makyaj öncesinde bir kaç fıs sıkıp kurumasını bekliyorum. Siz isterseniz nemlendirici kullanmadan da uygulayabilirsiniz. Cildinizi fresh bir kıvama getiriyor. Sonrasında da makyajımı yapıyorum. İstersem gün içinde makyaj üstüne de yine Mac Prep Prime Fix Plus ı kullanıyorum. Bu yüzümün nemlenmesini ve ferahlamasını sağlıyor. Ayrıca ıslak uygulanması gereken farlar için de fırçama Mac Prep Prime Fix Plus sıkıp göz makyajımı yapıyorum.

Mac Prep Prime Fix Plus

Açıkcası Mac Prep Prime Fix Plus çok amaçlı bir ürün. Siz Mac Prep Prime Fix Plus  kullanıyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Haftaya farklı bir ürünle görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 😉

Toplam Ziyaret: 390 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir