Mac Prep+Prime Skin Base Visage

mac makyaj bazı

Mac Prep+Prime Skin Base Visage

Merhaba,

Yazın gelmesiyle beraber pek çoğumuz makyaja ara verdik belkide. En azından ten ürünlerini azalttık ya da makyajımızın daha dayanıklı olması için doğru ürünü aramaya başladık. Makyajımın daha dayanıklı olmasını istiyorsam benim ilk tercihim bazlar oluyor. Mac, online alışverişlerde Mac Prep+Prime Skin Base Visage  bazın minik boyunu hediye ediyordu. Bende Mac’den almak istediğim dört ürünü de ayrı ayrı satın aldım ve dört tane bu minik boydan ürünüm oldu. Neredeyse tam boy kadar 🙂 Ürünle ilgili ilk gözüme çarpan bereketli olmaması. Hemen bitti. Bol bol sürdüm sanırım. Şimdi yavaş yavaş diğer özelliklerine geçelim. Ama önce bir bazdan neler bekleriz onu konuşalım. Benim için bazda önemli olan makyajımı kalıcı tutması. Evet sadece bu kadar. Matlaştırsın, gözenek saklasın gibi beklentilerim yok. Bazı bazlar renk eşitliği sağlamayı bile vadediyor. Ben sadece sürdüğüm fondöten, allık tüm gün sabit dursun istiyorum. Bu benim yaz kış en büyük makyaj sıkıntım. Cildim çok kuru olduğu için sıvı ürünleri cildim adeta emiyor. Ya da bilmiyorum ne oluyorsa toz ürünler tutunamıyor, sıvı ürünlerde gidiyor.

mac makyaj bazı
Mac Prep+Prime Skin Base Visage

Peki bu ürün nasıl?

Ben bu arkadaşı Mac Strobe Kremin daha az ışıltısız haline benzettim. Yumuşak bir krem kıvamında. İçinde ışıltılar var ama uygulama sonunda yüzde öyle pek belli olan ışıltılar kalmıyor. Yüze hafiften bir canlılık veriyor. Gözeneklere dair herhangi bir gizleme özelliği görmedim. Matlık vermedi. Herhangi bir renk eşitliği sağlamadı. Makyajımı sabitleme kısmını beceremedi. Bunu kullandığım zamanlarda makyajım hiç kalıcı olmadı. Ama ekstra bir yağlanmada olmadı. Kontrol altına aldı sanki yağlanma işini. Ama benim cildim zaten çok yağlanan bir cilt değil. Yani benim beklentimi karşılayan bir ürün olmadı. Nemlendirici niyetine kullandım. Bol bol sürünce de az sürünce de durum değişmedi. Ben tam boyunu almam. Alan olursa da karışmam. Sonuçta herkesin beklentisi ve cilt yapısı farklı.

Ürünü bu linkten 87 TL karşılığında satın almak mümkün.

Haftaya görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 1.3]

Toplam Ziyaret: 2522 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com