MAC Pro Longwear Eye Liner

Merhaba, MAC Pro Longwear Eye Liner yazım ile sizlerleyim bugün. 

Gün içerisinde gözlerimi o kadar çok ovalıyorum ki makyaj falan kalmıyor bir süre sonra. Bu durum beni kalıcı göz ürünlerine yönlendirdi. Normal bir insan günde 3 bin kez yüzüne dokunuyormuş. Biliyor muydunuz? Ben ilk duyduğumda çok şaşırmış hatta mümkün değil demiştim ama yani adamlar saymışlar. İsviçreli Bilim Adamları saymıştır kesin:))) 

kalem3
MAC Pro Longwear Eye Liner

 MAC Mağazasına gitmişken dedim ki “kalıcı göz kalemi istiyorum”. Hemen bana MAC Pro Longwear Eye Liner’ı önerdiler. Suda akmayan, bulaşmayan, göz temizleme kremleriyle çıkarılabilen eye liner kalem.

kalem2
MAC Pro Longwear Eye Liner
mac goz kalemi
MAC Pro Longwear Eye Liner

Ucu yuvarlak ama birazcık sert. Kesinlikle dağılma yapmıyor. Bir çek renk seçeneği mevcut ama ben bu füme-yeşil rengi seçtim. İsterseniz eye liner gibi kullanabiliyorsunuz, isterseniz de sürer sürmez hafif dağıtarak farmış gibi de kullanabiliyorsunuz. Ama eğer sürer sürmez dağıtmazsanız mümkün değil dağıtamıyorsunuz bir daha. 

Fotoğraf çekmek için elime sürüp işe gittim bütün gün elim böyle dolaştım. Yani bir temizleme kremi bulup silemedim. Mac Pro Longwear Eye Liner sürdüğüm elimi defalarca yıkamama rağmen çıkmadı. Yani kesinlikle çok kalıcı. Fiyatı 59 TL.  Mac Pro Longwear Eye Liner uzun sürede bitirebileceğiniz bir ürün değil. Ömürlük neredeyse:)))) 

En sevdiğim diğer bir özelliği de gözümün üzerinde herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmaması. Göz çevrem özellikle çok hassastır ve bazı kalemler bende allerji yapar. Mac Pro Longwear Eye Liner kesinlikle böyle bir şey yapmadı. Kalıcı makyaj gibi sanki.

Tavsiye ederim ama kalıcı kalem sevmeyenler hiç sevmez söyliiiiim.

Sevgilerimle…..

Toplam Ziyaret: 1867 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 2.3]

One thought on “MAC Pro Longwear Eye Liner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir