MAC Studio Tech Fondöten

MAC Studio Tech Fondöten

Ve yine bayıldığım bir ürünle karşınızdayım. MAC markasını çok seviyorum .Mac markası hem kaliteli hem de makyajda her ihtiyaca uygun seçenekleri mevcut. Uzun zamandır BB krem, CC krem vb… gibi kapatıcı tarzı bir şeyler arıyordum ancak öyle çok sevdiğim bir ürüne rastlayamamıştım. Ama sanırım bundan sonra kullanacağım ürünü buldum; Mac Studio Tech Fondöten. Bittikçe alırım , daha iyi bir şeye rastlarsam eğer ancak o zaman değiştiririm. 

Su-nemlendirici ve kremin 3’lü birleşiminden oluşan bu Mac Studio Tech Fondöten kapatıcılığı orta olmasına rağmen yüzümde yokmuş gibi duruyor ki bu da en sevdiğim. Yani ben fondötenin yüzümde çok belli olmasını seven biri olmadığım için doğal görünümlü, günlük kullanıma uygun olanlarına bayılıyorum. Mac Studio Tech’in katı ve yoğun bir görünümü var ve bu yüzden ilk gördüğümde ilgilenmemiştim kendisiyle. Ama güzellik danışmanı denememi önerince “tamam” dedim ve uyguladıktan sonra yüzümdeki duruşunu çok beğendim.

MAC Fondöten
MAC Studio Tech Fondöten

Mac Studio Tech Fondötenin fiyatı 103 TL. Biraz pahalı gelebilir ama uzun süre kullanabileceğimi düşünüyorum. Yani 6 ay kadar bir süre kullanabileceğimi tahmin ediyorum ki süre ve kalite bazında düşünürsek pahalı olmadığını bile söyleyebiliriz.Mac Studio Tech Fondötenin her cilt tipine uygun ve sivilcelenme yapmıyor olması da benden bonus puan almasına sebep oldu.

MAC Studio Tech
MAC Studio Tech Fondöten

Mac Studio Tech Fondötenin fotoğrafta görüldüğü gibi kendi süngeri mevcut. MAC’te bana kendi meşhur fırçalarıyla uyguladılar ama fırça kullanarak fondöten kullanma konusunda iyi değilim ve bu yüzden süngerini çok sevdim. Uygulama esnasında daha kapatıcı olmasını istiyorsanız daha çok kullanabilirsiniz, ya da hafifçe bir kez tüm yüzünüze gezdirebilirsiniz. Size kalmış:)))

Ben çok sevdim ve benim beklentilerime uygun bir ürün ama herkese uymayabilir. Resimlerin kalitesi için üzgünüm ama daha iyi olmak için çabalıyorum. Sevgilerimle…… 

 

Toplam Ziyaret: 1864 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir