MAC Studio Tech Fondöten

MAC Studio Tech Fondöten

Ve yine bayıldığım bir ürünle karşınızdayım. MAC markasını çok seviyorum .Mac markası hem kaliteli hem de makyajda her ihtiyaca uygun seçenekleri mevcut. Uzun zamandır BB krem, CC krem vb… gibi kapatıcı tarzı bir şeyler arıyordum ancak öyle çok sevdiğim bir ürüne rastlayamamıştım. Ama sanırım bundan sonra kullanacağım ürünü buldum; Mac Studio Tech Fondöten. Bittikçe alırım , daha iyi bir şeye rastlarsam eğer ancak o zaman değiştiririm. 

Su-nemlendirici ve kremin 3’lü birleşiminden oluşan bu Mac Studio Tech Fondöten kapatıcılığı orta olmasına rağmen yüzümde yokmuş gibi duruyor ki bu da en sevdiğim. Yani ben fondötenin yüzümde çok belli olmasını seven biri olmadığım için doğal görünümlü, günlük kullanıma uygun olanlarına bayılıyorum. Mac Studio Tech’in katı ve yoğun bir görünümü var ve bu yüzden ilk gördüğümde ilgilenmemiştim kendisiyle. Ama güzellik danışmanı denememi önerince “tamam” dedim ve uyguladıktan sonra yüzümdeki duruşunu çok beğendim.

MAC Fondöten
MAC Studio Tech Fondöten

Mac Studio Tech Fondötenin fiyatı 103 TL. Biraz pahalı gelebilir ama uzun süre kullanabileceğimi düşünüyorum. Yani 6 ay kadar bir süre kullanabileceğimi tahmin ediyorum ki süre ve kalite bazında düşünürsek pahalı olmadığını bile söyleyebiliriz.Mac Studio Tech Fondötenin her cilt tipine uygun ve sivilcelenme yapmıyor olması da benden bonus puan almasına sebep oldu.

MAC Studio Tech
MAC Studio Tech Fondöten

Mac Studio Tech Fondötenin fotoğrafta görüldüğü gibi kendi süngeri mevcut. MAC’te bana kendi meşhur fırçalarıyla uyguladılar ama fırça kullanarak fondöten kullanma konusunda iyi değilim ve bu yüzden süngerini çok sevdim. Uygulama esnasında daha kapatıcı olmasını istiyorsanız daha çok kullanabilirsiniz, ya da hafifçe bir kez tüm yüzünüze gezdirebilirsiniz. Size kalmış:)))

Ben çok sevdim ve benim beklentilerime uygun bir ürün ama herkese uymayabilir. Resimlerin kalitesi için üzgünüm ama daha iyi olmak için çabalıyorum. Sevgilerimle…… 

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1770 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/