Mac Upward Lash Mascara

Herkese merhaba. Dikkat çeken gözlerin en önemli silahı tabii ki kirpiklerimiz. İstenilen tipte maskara bulmak oldukça zor olduğu için beğendiğiniz bir maskarayı sakın bırakmayın. Bu sıralar favorim Mac Upward Lash Mascara.

Mac Upward Lash Mascara
Mac Upward Lash Mascara

Mac kozmetiğin birçok maskarası olmasına rağmen kısa kirpikler üzerinde en etkili ürün bu. İnce uçlu fırçasıyla kirpiklerde ekstra dolgunluk sağlarken bakışlarda istediğimiz etkiyi yaratıyor. Benim bu maskarayı beğenmemde ki en önemli etken ise gün boyu hiçbir bulaşma ya da siyah siyah küçük pıtırcıklar oluşturmamasıydı.

Mac Upward Lash Mascara
Mac Upward Lash Mascara

Tek yapmanız gereken ilk sürüşte kirpiklerinizi pek oynatmamak. Kuruması biraz zaman alan bu maskaranın tek olumsuz yönü bu olsa gerek. Esnek fırçasıyla da en dipteki kirpiklerinize bile uygulayabiliyorsunuz.

Mac Upward Lash Mascara
Mac Upward Lash Mascara

Fiyatı 65TL olan bu maskara hemen biter diye korkmayın tek bir fırça darbesiyle bile istenen etkiyi sağladığı için ömrü uzun oluyor.

Denemenizi tavsiye ederim herkese mutlu haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 1281 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/