Madame Coco Honey El Kremi..

Madame Coco Honey El Kremi

Madame Coco‘dan alışveriş yapmayı seviyorum ama şimdiye kadar sadece ev için ıvır zıvır süs eşyası ve el sabunu gibi şeyler almıştım. Bu eksikliğimi sevgili blogger arkadaşım Hayat Reçeli Nesrincim kapattı. Bana Madame Coco’nun Honey yani bal serisinden el kremi, sıvı sabun ve duş jelinden oluşan çok tatlı bir set hediye almış. Bu setin bugün el kremi kısımına bakacağız.

Madame Coco Honey El Kremi
Madame Coco Honey El Kremi

El kremini çok severim, evde, işte, çantamda, masamda pek çok açık krem var ve hepsini de kullanıyorum. Tabi zor bitiyorlar ama olsun ben de hevesimi almış oluyorum. Bu kremi de hemen açıp kullanmaya başladım. Bir kere kokusu çok hoşuma gitti, çok hafif bir parfümü var ben sevdim.  Yapısı da hafif hem gece hem gündüz rahatça kullanabiliyorum. Kolay emiliyor, o yüzden sabah evden çıkarken bile sürebiliyorum.

Madame Coco Honey El Kremi
Madame Coco Honey El Kremi

Ama tabi sabah sürdüğümde kış aylarında elimi yıkadıkça tazelemem gereken bir krem, çantaya atılabilir bu bakımdan çünkü diğer kullandığım yoğun yapılı kremler gündüz biraz ağır geliyor, daha çok yatarken kullanıyorum.

İçinde paraben yok ama başka bir iki tane zararlı içerik olabilir ben pek anlamıyorum bu içerik işinden çok tanıdık bir şey olmayınca. Madame Coco’dan bu seti  %50+%50 13.73 TL.’ye alabilirsiniz.

Sevgiler.

Toplam Ziyaret: 1660 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir