Madame Coco

madame coco

 Madame Coco Ürünleri

Kokocugum Merhaba,
Madame Coco markası reklamlar her alışveriş merkezinde olmasıyla herkes tarafından bilinmekte. Yaşlı olan anneannem bile bu hafta tepsilerde indirim var diyebiliyor.
Bu arada bugün ki konumuz ise kozmetik bölümündeki madame coco markasının en sevdiğim iki ürünü.

1. konuğum vücut spreyi Madagascar

madame_ coco_madagascar
Madame Coco Vücut Spreyi

Bu ürün inanılmaz güzel. Bana tamamen sahilleri hatırlatıyor . Kokusu ağır gelmesin gerçekten ciltte güzel oluyor. Yazın parfümler hep bana uzak gelir. Böyle ferahlık veren ürünler hep tercihimdir.

2.konugum ise sandal kokulu vücut kremi

madame_ coco_vucut_kremi
Madame Coco Vücut Losyonu

Bu üründe inanılmaz hafif bir kokuya sahip. Ve yumuşak bir doku ben çok sevdim.

Ürün fiyatlarına gelince; vücut spreyleri indirimde 3.50 tl vücut kremi ise 3.00 tl  bunlar indirim fiyatları unutmadan yazayım

Bu markanın ürün yelpazesi bu kadar değil. Ev tekstili,süs eşyaları,mutfak malzemeleri,paspas,aynalar,çiçek çeşitleri gibi birçok seçenek var. Ayrıca arkadaşlar size biraz özel bir öneri Madame Coco markasının her ürününü hemen hemen beğenirim fakat çarşaf,nevresim takımı, yastık konularında benden iyi not alamadı. Yıkanan ürünlerde inanamayacağınız kadar ütü gerekiyor ve sonuç olarak açılmıyor.  Benden size bir öneri çarşaf ve benzerlerinden uzak durun 🙂

Sevgiler
Haftaya görüşmek üzere

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 2481 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: