Magic Mitt- Makyaj Yüz Temizleme Eldiveni

Makyaj ve cilt temizliğinde çok fonksiyonlu ürünler bana göre daha fazla işe yarıyor. Magic Mitt- Makyaj Yüz Temizleme Eldiveni işlevselliği ve yapısı ile uzun süredir deneyimlediğin bir cilt temizleme yardımcısı.

Magic-Mitt- Makyaj-Yüz Temizleme-Eldiveni
Magic Mitt- Makyaj Yüz Temizleme Eldiveni

Magic Mitt Makyaj ve Yüz Temizleme Eldiveni

Yapısı %80 Microfiber Polyester ve %20 polyemidten oluşuyor. Yumuşacık bir eldiven. Sadece su ile ıslatıyorsunuz ve sonrasında cildinizi yumuşacık hareketlerle temizliyorsunuz. İçeriğinde hiçbir başka madde yok, cilt temizleyici içermiyor. Doğal bir havlu olarak görüyorum ben bu minik eldiveni.

Cilt Temizleme Eldiveni Kullandığım alanlar

Makyajımı temizledikten sonra, cildim üzerinde kalan her şeyi, su ile ıslattığım bu eldiven ile temizliyorum

Krem maskeleri ciltten temizlemek oldukça zordur. Özellikle yapışkan formda soyulmayan maskeleri temizleme çalıştıkça ciltte daha dağılır. Bu tarz tüm cilt maskelerimi sürdükten sonra, temizleme aşamasında kullanıyorum.

Magic-Mitt- Makyaj-Yüz Temizleme-Eldiveni-yapısı
Magic Mitt- Makyaj Yüz Temizleme Eldiveni

Köpük formda temizleyici ile yıkadığım yüzümden, köpükleri tamamen temizlemek için kullanıyorum.

Günlük olarak cilt temizliğimde, hiçbir kimyasal maddeye ihtiyaç duymadan, yumuşacık eldivenimi su ile ıslatarak 2 dakika içerisinde cildimdeki gözeneklerimi temizliyorum.

Benim mikrofiber yüz temizleme eldivenimi kullanırken dikkat ettiğim nokta su. Çeşme suyu ile ıslattığımda verdiği temizlik hissi ile içme suyu ile ıslattığımda verdiği temizlik hissi çok farklı. Bu yüzden size tavsiyem, içme suyu ile ıslatarak temizleyin cildinizi.

Magic Mitt- Makyaj Yüz Temizleme Eldiveni tüm Gratis, Migros, Rossmann, Watsons mağazalarında ortalama 8-12 TL fiyatla satılmakta.

Toplam Ziyaret: 999 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir